Apple Macbook Air M1 Çipli Laptop Alınır mı?

Bu noktada savunduğum şeyin bu olduğunu anlamayan bir insan için cevap yazıyor olmak oldukça üzücü olsa da, başka insanların da bu yanlış anlaşılmayı yaşamaması için netlik getireyim.

Negatif olarak belirttiği nokta "oyun oynatmıyor" oluşu. İlk ve tek değerlendirme noktası oyun. Konu sahibi oyundan ziyade, ofis ve video editleme işlemleri için kullanılacak bir laptoptan bahsetmişken, bu arkadaşın sığ bakış açısına göre oyun oynatmayan bir laptop çöptür.

Bu durumda mid veya high end bir d-gpu kullanmayan tüm laptopların hiç birini almamalı konu sahibi anlamına geliyor mesajı.
APU'lar ne güne duruyor? Ayrıca hafif, ucuz, ısınmıyor ve güçlü. 8 çekirdek ve çok düşük nm. var. Pil süreleri de uzun gidiyor ve işlemci nesli olarak ta çok yeniler.

Dostum her şekilde bir Windows Laptop'a göre kat ve kat daha fazla gidiyor. İş hayatında olup veya gündelik hayatta olup oyun oynamayan insanlar için en iyi bilgisayardır Mac.
Hayır değildir. Mac'in verdikleri Windows'a göre yetersizdir bir kere. Ayrıca yük altında ısınan ve kasan bir M1 Air'den ne kadar verim alacaksın?

Yük altında 18 saat gitmez ki ayrıca bilgisayar yanar.
Yükün türüne bağlı olarak 18 saat gidiyor ve hayır yanmıyor. Yanıyor olsaydı çoktan haber olurdu ve mevcut başarısını yakalamış olmazdı M1 işlemcili makineler. Eğer cpu ve gpu intensive işlemlerden bahsediyorsak, 18 saat gitmiyor evet. Fakat her yük tamamen cpu ve gpuyu ezerek çalışmıyor. Ek olarak pildeyken bile neredeyse performans kaybıyla karşılaşmadan bu çalışma sürelerini sunuyor.
Hayır değildir. Mac'in verdikleri Windows'a göre yetersizdir bir kere. Ayrıca yük altında ısınan ve kasan bir M1 Air'den ne kadar verim alacaksın?
Mac'in verdikleri neye göre, kime göre yetersiz?

Hm. Tanımadığımız insanların becerilerini aşağılayarak fikrimizi savunmaya çalışıyoruz. Belli ki baya alınmışız ve sağlam bir haterız.
Hayır öyle bir şey yapmıyor. Kime göre neye göre yeterli olduğunu söyledin ben de bunun cevabını verdim.

Hocam arkadaş Mac cihazları bilmiyor bariz şekilde belli oluyor, mantığıyla konuşuyor sadece.
Mantıklı konuşsaydın sen, M1 övmezdin bana :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı