Apple Music vs Spotify vs Youtube Premium

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Müzik dinlemek için birisini alacağım. İlk başta Spotify düşünüyordum. Sonra Youtube Premium'u fark ettim. Onu araştırırken de Apple Music gözüme ilişti. Android kullanırken birçok uygulama vardı ve çok rahat indirip telefona yükleme yapabiliyordum. Son 3 yıldır Iphone kullanıyorum ve müzik dinlemek dert oldu desem yeridir. Bu üçünden birini alacağım. Youtube Premium yeni olduğu için ses kalitesi bir tık düşük olabilir, bu benim için dezavantaj değil, düzeltilir diye düşünüyorum. Ancak hangisini alsam, bilemedim. Aklımda Youtube Premium var, ama çok fazla "değmez" diyen yorumlar gördüm. Sizce hangisi mantıklı olur? Tek istediğim, bir şarkıyı aratırken sözlerinden herhangi birisini yazdığımda şarkıyı bulabileyim. İstediğim şarkıya erişim kolay olsun.

Sadece müzik için ben Spotify tercih ederdim ve ediyorum ama Youtube Premium daha mantıklı gibi, diğer ekstralar da var neticede.

YT Premium ya da Tidal öneririm.
Teşekkür ederim.
Ben Spotify Premium kullanıcısıyım gayet de memnunum. YT Premium almaya bencede fazla değmez sadece müzik için.
Sadece müzik için ben Spotify tercih ederdim ve ediyorum ama Youtube Premium daha mantıklı gibi, diğer ekstralar da var neticede.
Spotify kesinlikle. Sadece müzik için bence tek uygulama.
IOS, Android ve Windows ortamında Spotify Premium kullanıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam, 2013 yılından beri aktif hesabım. Diğerlerini kullanma ihtiyacı duymadım şimdiye kadar.
İçlerinden en iyisi bence Spotify. Ama alternatif olarak ses kalitesi açısından Tidal'i önerebilirim.
Apple Music'in fiyatını bilmem ama, 14 TL Spotify. Bence ses kalitesi de mükemmel. Tavsiyem Spotify, 3 aydır kullanıyorum.
Apple Music'in fiyatını bilmem ama, 14 TL Spotify. Bence ses kalitesi de mükemmel. Tavsiyem Spotify, 3 aydır kullanıyorum.
Teşekkür ederim. Spotify doğru araştırdıysam eğer, arama konusunda direkt şarkının adını istiyor. Sözlerinden arandığında çıkmıyormuş. O kafamı kurcaladı biraz. Bir de merak ettiğim, Youtube Premium'da her videoyu Youtube Music'te açabiliyor muyuz? O konuda bir şey bulamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı