"Apple Türkiye Store" adlı site tarafından dolandırıldım

Cidden hiçbir şey yapamaz mıyız?
İade almazlarsa dava aç. Normalde benim bahsettiğim gibi isimtescilden veri talep ettirerek kişi tespiti yapılabilirdi fakat dediğim gibi bu tarz işler için böyle uğraşmıyorlar. DH'de birisi 20Klık laptopunu çaldırdıktan sonra polisin bile hiçbir şey yapamayacağını fark ettiğini anlattıktan sonra polis mahkeme kavramları içi boş geliyor. Geçen gün bir komşunun oğlununda telefonu çalınmıştı 15kydı ama o da telefonun bulunmayacağını biliyor. Böyle bir ortamda senin 300-500ün için kim uğraşır sen düşün.
1671222638614.png

İade almazlarsa dava aç. Normalde benim bahsettiğim gibi isimtescilden veri talep ettirerek kişi tespiti yapılabilirdi fakat dediğim gibi bu tarz işler için böyle uğraşmıyorlar. Dh'de birisi 20klık laptopunu çaldırdıktan sonra polisin bile hiçbir şey yapamayacağını fark ettiğini anlattıktan sonra polis mahkeme kavramları içi boş geliyor. Geçen gün bir komşunun oğlununda telefonu çalınmıştı 15kydı ama o da telefonun bulunmayacağını biliyor. Böyle bir ortamda senin 300-500'ün için kim uğraşır sen düşün.
Eki Görüntüle 1604685

Direkt savcılığa şikayet etmeli bu durumda konu sahibi.

3D ödeme mi gerçekleştirdiniz? Kod vs geldi mi yani?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı