Apple Veri Tabanı Bozulması "Silinen Fotoğrafların Görüntülenmesi" hatası neden oluştu

@preyy Yaklaşık 4 asgari ücretten fazla ediyor ama olsun. Ben sürekli cihaz yenilerim BuyBack ile. Daha zararım olmadı yıllardır. Ben ödeyebiliyorum, seviyorum ve kullanıyorum ama sizin zorunuz ne acaba onu anlamadım. :D Android avukatlık ücreti olarak size 11 mi önerdiler de bu kadar sinirlisiniz? :D

Yani en azında. Samsung telefonları gibi hızlı şarjda patlamıyor apple altı üstü bir veri tabanı algoritması bozulması.
Olabilir bugün neler olmuyor ki?
Bu konuyu dindirebiliriz ama insanların lükslerini oturduğu yerden kıskanan mı desem elde edemeyip çamur atan mı desem bilemedim ama kıskanmaya devam edebilirsin. 15 pro maks kullanıyorum ve eğer ki bizler çalışıyorsak kimileri gibi kolay para kazanamıyorsak en iyisini hak ediyoruz. Sizler 0.5 kuruşun hesabını yapmaya devam edebilirsiniz. İyi geceler umarım nasip eder de alırsınız. Biter bu Haset.

@Luminous Valentine
sams.png
Deşme eski yaraları. :D Bu arada eleştirdiğim firmalardan biri de değildi Samsung. O yazılımla bence en tercih edilebilecek üreticidir Samsung. Donanımsal hataları oldu zamanında ama firmanın kabul edip düzelttiğini canlı canlı gördüm. Baba malından daha fazla savunan fanları komik duruma düştü sadece. Olması gerekeni, olması gereken duruşu Samsung sağladı o dönem. Benim eleştirdiğim özellikle de Çin menşeili üreticiler. Her haltı takip edip, üstüne üstlük bunları işleyen ve yetmez gibi bir de reklam gösterenleri var bunların. Sanki telefonları bedava dağıttılar. :D

Yani en azında. Samsung telefonları gibi hızlı şarjda patlamıyor Apple altı üstü bir veri tabanı algoritması bozulması.
Bu konuyu dindirebiliriz ama insanların lükslerini oturduğu yerden kıskanan mı desem elde edemeyip çamur atan mı desem bilemedim ama kıskanmaya devam edebilirsin. 15 Pro maksimum kullanıyorum ve eğer ki bizler çalışıyorsak kimileri gibi kolay para kazanamıyorsak en iyisini hak ediyoruz. Sizler 0.5 kuruşun hesabını yapmaya devam edebilirsiniz. İyi geceler umarım nasip eder de alırsınız. Biter bu haset.

IPhone'u lüks sanıyor. Üzücü :). Size kötü bir haberim var Samsung'lar şarjda patlamıyor. Daha iyileri sizin olur umarım. Sarılıp uyuyun güzel telefonunuza.

@preyy Telefona sarılma fanteziniz mi var hocam? Ayrıca adama lüks sanıyor diyorsunuz ama asgari üzerinden güya lüks fiyat eleştirisi yapan da siz oldunuz. Telefon telefondur sonuçta. Niye herkesi kendiniz gibi yüce bir şey olarak görüyor sanıyorsunuz iPhone cihazları?

@preyy yok sarılmıyorum ben şarja takıp komedine koyuyorum benim sarılma fantezim yok. Sarılacaksam illa sarılacak daha değerli şeylerim var.

Yani en azında. Samsung telefonları gibi hızlı şarjda patlamıyor Apple altı üstü bir veri tabanı algoritması bozulması.
Bu konuyu dindirebiliriz ama insanların lükslerini oturduğu yerden kıskanan mı desem elde edemeyip çamur atan mı desem bilemedim ama kıskanmaya devam edebilirsin. 15 Pro maksimum kullanıyorum ve eğer ki bizler çalışıyorsak kimileri gibi kolay para kazanamıyorsak en iyisini hak ediyoruz. Sizler 0.5 kuruşun hesabını yapmaya devam edebilirsiniz. İyi geceler umarım nasip eder de alırsınız. Biter bu haset.

En azından iPhone gibi oturunca yamulmuyor Samsung'lar. 🤣🤣🤣🤣🤣 merak ediyorum nereye kadar yarıştırcaz bakalım.

Geri
Yukarı