Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Perşembeye kadar beklemek istemediğim için bugün gidip UPS şubesinden elden teslim aldım. Elden teslim almak için Apple'ı arayıp teslimat bilgilerini değiştirmemiz gerekiyor ve UPS'in bunu onaylaması gerekiyor bu süreç 6-7 saat sürüyor. Önümüzdeki 2 gün içinde laravel ile sürdürdüğüm projemi diğer Mac'den buna taşımak için gerekli işlemleri yapacağım umarım her şey sorunsuz çalışır. Sonuç olarak 5 Ocak'tan 26 ocağa 21 günde özel konfigürasyonlu cihazı almış oldum.

Perşembeye kadar beklemek istemediğim için bugün gidip UPS şubesinden elden teslim aldım. Elden teslim almak için Apple'ı arayıp teslimat bilgilerini değiştirmemiz gerekiyor ve UPS'in bunu onaylaması gerekiyor bu süreç 6-7 saat sürüyor. Önümüzdeki 2 gün içinde laravel ile sürdürdüğüm projemi diğer Mac'den buna taşımak için gerekli işlemleri yapacağım umarım her şey sorunsuz çalışır. Sonuç olarak 5 Ocak'tan 26 ocağa 21 günde özel konfigürasyonlu cihazı almış oldum.

Süper cihaz sende yani şu an? :)

Benimki de henüz dubaiden çıktı, yarın İstanbul'da olur muhtemelen zaten uçuş 5 saat. Umarım yarın İstanbul'dan çıkarda cuma elimde olur

Teslim alalı 2,5 saat oluyor. Ups internet sitesinde halen transit olarak gözüküyor. Sistem biraz geriden geliyor diyebilirim.

@Huseyinoguz sizinki gümrükten bugün çıkmadı mı?
Hala gümrükleme devam ediyor diyor ama sona bir tık kalmış😁
Gözün aydın☺️ Foto bekliyoruz

Şimdi kurulumlara başladım. Paragon NTFS for Mac lisansımı bu makineye aktaramadım. Bu işletim sistemi için tekrar satın almam gerekti ancak sorunsuz çalışıyor. Eğer NTFS hddl'lerle sorunsuz çalışmak isterseniz tavsiye ederim yıllardır sorunsuz kullandığım bir program. Daha development kısmına çok giremedim ancak sequel pro ve sublime text sorunsuz gözüküyor. Adobe tarafında da bridge photoshop ve illustrator sorunsuz gitti. Ayrıca yıllardır fullscreen ve pencere hizalamak için kullandığım ücretsiz spectacleapp'de sorunsuz çalışıyor.

Type-C üzerinden external monitor bağladım ancak sadece sarj yapıyor. Görüntü aktarmadı, belki kablodan belki de güncelleme ile çözülecek şu an için bir şey söylemek zor. Bir iki gün gerçek işlerde kullanınca M1 ile ilgili genel bir konu açarız hep beraber oraya kayarız.

Not: UPS internet sitesi hala transitte olarak gözüküyor. 😁

Dosya Ekleri

• IMG_7764-2.jpg
    IMG_7764-2.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 397
  • IMG_7768.jpg
    IMG_7768.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 408
  • IMG_7769.jpg
    IMG_7769.jpg
    168,2 KB · Görüntüleme: 394
  • IMG_7770.jpg
    IMG_7770.jpg
    205,1 KB · Görüntüleme: 399
Şimdi kurulumlara başladım. Paragon NTFS for Mac lisansımı bu makineye aktaramadım. Bu işletim sistemi için tekrar satın almam gerekti ancak sorunsuz çalışıyor. Eğer NTFS Hddl'lerle sorunsuz çalışmak isterseniz tavsiye ederim yıllardır sorunsuz kullandığım bir program. Daha development kısmına çok giremedim ancak sequel Pro ve sublime text sorunsuz gözüküyor. Adobe tarafında da bridge Photoshop ve Illustrator sorunsuz gitti. Ayrıca yıllardır fullscreen ve pencere hizalamak için kullandığım ücretsiz spectacleapp'de sorunsuz çalışıyor.

Type-C üzerinden external monitör bağladım ancak sadece sarj yapıyor. Görüntü aktarmadı, belki kablodan belki de güncelleme ile çözülecek şu an için bir şey söylemek zor. Bir iki gün gerçek işlerde kullanınca M1 ile ilgili genel bir konu açarız hep beraber oraya kayarız.

Harika! Güle güle kullan :)

Type-C -> HDMI mı kullanıyorsun yoksa arada bir Hub var mı?

Geri
Yukarı