APU bilgisayar dengi MacBook önerisi

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım: Ryzen 3 2200G/16 GB Ram/Vega 8 /A320 anakart/ ayrıca piyasada sıfırı 1500-1800 TL civarı bir boş kasam var bunu bir Mac ile takas etmek istiyorum fazla oyun sevmiyorum CS:GO ve Half-Life oynayacağım üstüne para koymayı düşünmüyorum ama iyiyse 500-600 TL eklerim.

MacBook'lar oyun bilgisayarı değildir. Son çıkan Air M.2 CS'de düşük ayarlarda 40-50 FPS falan veriyordu. APU'daki değerler nasıl bilmiyorum da en azından bendeki M2 Air'de bu şekilde.

APU'da günümüzdeki oyunların çoğunu rahatça oynayabiliyorum ama amacım oyun değil zaten.

Bilgisayarım: Ryzen 3 2200G/16 GB Ram/Vega 8 /A320 anakart/ ayrıca piyasada sıfırı 1500-1800 TL civarı bir boş kasam var bunu bir Mac ile takas etmek istiyorum fazla oyun sevmiyorum CS:GO ve Half-Life oynayacağım üstüne para koymayı düşünmüyorum ama iyiyse 500-600 TL eklerim.

MacBook'larda oyun oynayamazsınız çok düşük FPS alırsınız Mac'lerin üretiliş amacı render yazılım vs işler için üretiliyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Macbook Air M2 cihazın oyun performansını yukarıya bıraktım.
Oyun oynayabilirsin ama elindeki sistem kadar keyif alamazsın. CSGO da sorun olmaz.

Açıkçası o kadar bilgiye sahip değilim. Ama kurabiliyorsun diye biliyorum.
Konu hakkında pek bilgi sahibi olmadığım için yanlış yönlendirmek istemem. Stadart kullanıcıyım hocam ben😂
@SmartFace Belki arkadaş bu konuda çok daha iyi yardımcı olabilir. Ben yine de aşağıya videoyu koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Normal olarak Windows kurulumu yapamazsınız. Paralels space ve VMware Fusion ile kurulum sağlayabilirsin.

Geri
Yukarı