Araç içi kamera önerisi

Normali böyle.

Park modu yine aktif olmayacak. Akü açıkmış gibi aralıksız kayıt yapmaya devam edecek.

O zaman ekstra kablo vs almıyorum kamerayı araça takıyorum powerbank bağlantısını yapıp o şekilde bırakıyorum peki 30.000 mAh powerbank aldım aralıksız kayıtta ne kadar süre götürür?

30.000 mAh powerbank aldım aralıksız kayıtta ne kadar süre götürür?
Benim cihazım A400 40 dakikada 500mAh harcıyordu. Güç harcamasının çok farklı olmadığını varsayarsak, 30.000mAh powerbank ile aşağı yukarı 40 saat ediyor.

Son düzenleme:
Benim cihazım A400 40 dakikada 500mAh harcıyordu. Güç harcamasının çok farklı olmadığını varsayarsak, 30.000mAh powerbank ile aşağı yukarı 40 saat ediyor.

Hocam tekrardan selam cihazı aldım geleli oldu bir süre evde test ettim fakat şöyle bir sıkıntı var cihazı güçten cekinde direkt olarak kapanıyor normalde 500mAh bir bataryası olması ve kapanmaması lazım doğru değil mi?

güçten cekinde direkt olarak kapanıyor
Bu normal. Muhtemelen içindeki 500mAh batarya kaza anında gücün kesilmesi durumda videonun kaydedilmesi için. *Bir kamera video çekerken bir anda güç giderse kaydedilen video silinir.

Eskiden güç çekilip cihaz kapandıktan sonra güç tuşuna basılırsa batarya ile kaydetmeye başlıyordu. Yeni güncellemelerde tüm modellerden kaldırdılar sanırım.

Bu normal. Muhtemelen içindeki 500mAh batarya kaza anında gücün kesilmesi durumda videonun kaydedilmesi için. *bir kamera video çekerken bir anda güç giderse kaydedilen video silinir.

Eskiden güç çekilip cihaz kapandıktan sonra güç tuşuna basılırsa batarya ile kaydetmeye başlıyordu. Yeni güncellemelerde tüm modellerden kaldırdılar sanırım.

Hocam tekrardan selam kamerayı araca Baseus bipow 30000MAH powerbank ile bağladım fakat sanırsam powerbank bir süre sonra güç kesiyor kamera kendiliğinden kapanıyor bunu nasıl çözebilirim?

Geri
Yukarı