Araç içi kamera önerisi

UnFrGvnG

Decipat
Araç çalışmadığı zamanda çekim yapabilen, gece gündüz kayıt yapabilecek ve görüntü kaliteside iyi olan, arka ve ön kamera olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araç kapalıyken temas veya fazla yaklaşma durumunda otomatik kayda geçmesi için aynı markanın park kitini de almanız lazım. O da 800 TL civarı bir şey. Aşağılara inerseniz görünüyor kendi de öneriyor zaten.

Kamerayı araç içine takıyoruz anladığım kadarıyla,peki kablolamayı nereden alabilirim sigortaya kadar?
Birde aküyü bitirir mi sürekli çalışması durumunda?

Uzun kablo veriyorlar montaj videoları var zaten. Ön kolay da arkası biraz daha zorluyor. Çıtaların içerisinden götürülüyor kablo. Sürekli çalışmıyor zaten alarm durumunda bir süre kaydedip kapanıyor. Sorun olmaz. Zaten Akü bitirecek bir ürün tasarımı çok mantıklı olmazdı.

Uzun kablo veriyorlar montaj videoları var zaten. Ön kolay da arkası biraz daha zorluyor. Çıtaların içerisinden götürülüyor kablo. Sürekli çalışmıyor zaten alarm durumunda bir süre kaydedip kapanıyor. Sorun olmaz. Zaten Akü bitirecek bir ürün tasarımı çok mantıklı olmazdı.
Ürünün yorumlarınıda okudum hoşuma gitti, kaliteli bir ürüne benziyor.
Fakat yurtdışından gelecek,gümrükten geçerken bir sıkıntı olurmu?
İlk defa yurtdışından bir ürün satın alacağım.Süreç nasıl işliyor bilmiyorum.

Ürünün yorumlarınıda okudum hoşuma gitti, kaliteli bir ürüne benziyor.
Fakat yurtdışından gelecek,gümrükten geçerken bir sıkıntı olurmu?
İlk defa yurtdışından bir ürün satın alacağım.Süreç nasıl işliyor bilmiyorum.

Gümrükle işin yok Amazon hallediyor işin o kısmını. Ödeme ekranındaki paradan fazlası çıkmıyor cebinden. Vergiyi orada veriyorsun zaten.

Araç çalışmadığı zamanda çekim yapabilen,
Bunun için powerbank ya da hardware kit ile aküye bağlantı yapmanız şart.

@Turgineer Ben buraya yanlış linki atmışım. :D

Benim kullandığım kamera:

@UnFrGvnG Şimdi de yanlışlıkla kendimi etiketledim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı