Araç için hangi yağı almalıyım?

regola5

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yeni fiat doblo 1.6 multijet aldım 2011 model bu araca piyasa da ki en kaliteli yağı koydurmak istiyorum hangisini tavsiye esersiniz dizel.

Merhaba yeni fiat doblo 1.6 multijet aldım 2011 model bu araca piyasa da ki en kaliteli yağı koydurmak istiyorum hangisini tavsiye esersiniz dizel.
Shell
Liqui Molly
Motul
Castrol iyi deniliyor fakat sanıldığı kadar değil. Şöyle aktarayım deneyimimi 2017 yılı Ekim ayında sıfır araç aldım benzinli ilk bakıma girdiğimde castrol edge magnatek konuldu aracıma hem sesi arttı hem de yakıtı arttı. 2ci bakıma girdim 1 ay önce Liqui Molly kattırdım özel serviste hem ses azaldı hem de yakıt karar sizin.

Motosikletlerde direk Motul kullanıyoruz. 13.000 devir çevirip 300 KM/H’da Motul’dan başka randıman veren yok. Aracımda da Motul’un en üst serisini kullanırım. Biraz tuzlu ama has zeytinyağı kadar kıymetlidir :)
Bayilerden alın, çakması olabiliyor.

Motosikletlerde direk Motul kullanıyoruz. 13.000 devir çevirip 300 KM/H’da Motul’dan başka randıman veren yok. Aracımda da Motul’un en üst serisini kullanırım. Biraz tuzlu ama has zeytinyağı kadar kıymetlidir :)
Bayilerden alın, çakması olabiliyor.

Kaça kaç koydurmam gerekiyor
Kaça kaç yag koymam gerekiyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı