Araç muayenesi için randevu alamıyorum

Vergi borcu, ceza vs varsa aracın üstünde muayene vermez hocam önce onları ödeyeceksin uzun zamandır böyle zaten.

Böyle değildi hocam. Daha geçen ay bir akrabamın aracına randevu aldım. Cuma günü gidecek. Onda da dünya kadar borç vardı. Borç uyarısı vermedi. Şimdi onun aracı girdiğimde borçlu görünüyor ama Cuma günü randevusu var. Garip...

Benim mal paylaşımı davalarım var. Avukat hiçbir borcu ödeme dedi. Bir şekilde randevu almam lazım.

Zaten millet randevu alamadığı için borçları paşa paşa ödüyor.

Screenshot 2023-09-26 134519.png

WhatsApp Image 2023-09-26 at 13.43.09.jpg

Böyle değildi hocam. Daha geçen ay bir akrabamın aracına randevu aldım. Cuma günü gidecek. Onda da dünya kadar borç vardı. Borç uyarısı vermedi. Şimdi onun aracı girdiğimde borçlu görünüyor ama Cuma günü randevusu var. Garip...

Benim mal paylaşımı davalarım var. Avukat hiçbir borcu ödeme dedi. Bir şekilde randevu almam lazım.

Senin kaçırdığın nokta şu buradan alabilsen bile randevu için içeri girdiğinde ruhsatı verdiğinde borç çıkacaktır önüne ödemeden almazlar randevuya sıra vermez yani.

Dostum bak o resimde ne borcu olduğunda muayeneye giremeyeceği yazıyor zaten. Sisteme o anda düşmemiş yada bir hata olmuş olabilir ancak sen muayeneye gittiğinde işlem yapacağın zaman tekrar önüne çıkar ve seve seve ödemek zorunda kalırsın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı