Arada bir oyun oynasam sıkıntı olur mu?

Hocam hangi sene girdiniz ve kaç puan aldınız pek merak ettim şimdi yaptığınız yorumlardan. 2019'da girdiysen kolay demen gayet normal. 🙂
Bu sene girdim ve hiç çalışmadım, ve ben LGS'ye bu kadar çalışmasına gerek olmadığını söylerken günde saatlerce çalışmasına gerek olmadığını belirtiyordum. Ancak direkt linçlemeye başladığınız için fikrimi bile açamıyorum 😃 Eve geldikten sonra konuları tekrar etse ve biraz Matematik çalışsa yapar zaten?

Bu sene girdim ve hiç çalışmadım, ve ben LGS'ye bu kadar çalışmasına gerek olmadığını söylerken günde saatlerce çalışmasına gerek olmadığını belirtiyordum. Ancak direkt linçlemeye başladığınız için fikrimi bile açamıyorum 😃 Eve geldikten sonra konuları tekrar etse ve biraz Matematik çalışsa yapar zaten?
2018, 2020 veya 2021'de girseydin aynı şeyi söylemezdin, inan bana.

En kolay LGS bu sene yapıldı bilginiz olsun.

O soruları da çözdüm. Matematik biraz daha zordu evet, 2020'de zaten tek dönemin kazanımlarını kapsadığı için biraz daha zor olması normaldi.
Öğretmenlerin her sene bir önceki sınavlara göre hazırladıklarını anlayamamışsınız sanırım.

Geri
Yukarı