Aras Kargo - aras kurye aynı mıdır?

Aras Kurye farklı. Şubesi kargodan ayrı ve özel araçlarla (Hepsiexpress araçları gibi) gönderinizi getiriyorlar. Dün onlardan aldım kargomu. Bana kargo firmalarından daha ilgili geldiler. Bir sorun olduğunda sorun sizden kaynaklansa dahi birkaç saatte hallediyorlar.

Aras Kurye farklı. Şubesi kargodan ayrı ve özel araçlarla (Hepsiexpress araçları gibi) gönderinizi getiriyorlar. Dün onlardan aldım kargomu. Bana kargo firmalarından daha ilgili geldiler. Bir sorun olduğunda sorun sizden kaynaklansa dahi birkaç saatte hallediyorlar.
Peki, bir de bu hafta sonu olacak sokağa çıkma yasağında çalışır mı kargolar sizce?

Peki, bir de bu hafta sonu olacak sokağa çıkma yasağında çalışır mı kargolar sizce?

Benim bildiğim bayramlarda ve resmi tatillerde çalışmazlar. Normal zamanda Pazar günü de çalışmazlar ama şu anda normal zamanda değiliz. O nedenle kesin bir bilgim yok.

İnternet üzerinden bir ürün sipariş ettim. Takip sitesinde aras kurye yazısı dikkatimi çekti. Aras Kargo ve aras kurye arasında bir fark var mıdır? Bir de Aras Kargo canlı desteğine yazsam bilgi alabilir miyim kargonun durumu ile ilgili?
Biraz tuhaf bi soru olmuş kurye ve kargo arasındaki farkı bilmiyorsak araştıralım daha sonra burada konu açalım konu ile ilgili bilgilendirici bi makale buldum sizinle paylaşıyorum umarımki faydalanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı