Aras Kargo rezilliği

BeTas

Hectopat
Aras Kargo ile başımdan geçenleri anlatacağım bu kadar kötü bir firma olamaz hadi diğerleri şubeden şubeye değişirde bu ayrı seviye.

Mouse almıştım kargom Aras Kargo'ya verildi ağa dedim sı*tık kargo Allah'a emanet kargomu bekledim gelmedi en son Şikayetvar üzerinden şikayet oluşturdum yazdılar en kısa sürede müşteri temsilcisi sizle iletişime geçecek diye. 1 gün de onu bekledim sonra gitmişler sistemden kargoyu şubede gibi göstermişler ama gittiğim zaman benim kargo orada değil akşam gelmiş. O zamanda kolilerde bugün bulamayız yarın gelin dediler yarın aldım ve toplam neredeyse 1 haftada elime geçti normalde yurtiçin ile filan gelse 2-3 günde alıyorum.

Size sorum benim kargom Aras Kargo'ya da başka kargoya verildiği zaman değiştirme hakkım var mı cidden sıkıldım.

Trendyol üzerinden aldıysanız Aras Kargo'yu zorunlu seçtiriyorlar. Bende başkasının adına kargomu verdiler diye Trendyol'u ve Aras Kargo'yu şikayet etmiştim işe yaramıyor.

Evet. Bende daha 5 gün önce sipariş verdi SATA to USB kablo Trendyol'dan. Sonra Aras Kargo olduğunu öğrenince dedik ki kargo ölmeden gelirse iyidir :D neyse kargo 5 gün sonra elime geçti sağlamdı iyi paketti üründe toz bile yoktu. Ama Yurtiçi Kargo olsaydı buiş 2-3 günde olurdu onun haricinde Balıkesir'in kurtdereli şubesinden geldi sıkıntı yoktu. Trendyol'da gel al noktası diye bir şey çıkmış orada kargo seçebiliyor musun bilmiyorum. Yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın. Biraz uzun oldu :D

Hep farklı kargolarla çalışıyorlar ama gittigidiyor'dan aldığım hiçbir üründe sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı