Aras Kargo rezilliği

alpserhat

Hectopat
Yer
Rize
N11'den ürün aldım, ürün kargolandı onda problem yok sorun kargo firmasında. Aras Kargo ürünümün saat 10 civarında dağıtıma çıkarıldığını söylüyor, bekliyorum gelmesini. Saat 19 civarı mesaj geliyor kargoyu kabul etmediğim için 3 gün içerisinde iade edilecek diye. 19:15 gibi kargo şubesine gidiyorum ve şube kapalı.

İnternetten ürün alacaksanız Satıcıya Sor gibi bir düğme var o düğme aracılığıyla satıcıyı hangi kargo ile gönderdiklerini söyleyin çünkü Aras Kargo ile çalışıyorlarsa size de benim gibi mesaj atabilirler, eskiden evde yoktunuz söylenimi vardı şimdi kargoyu kabul etmediğimi söylüyorlar. Sakın Aras Kargo'yu tercih etmeyin. İyi günler.

Aynı şeyi geçen ay yaşadım hızlıca müşteri hizmetlerini aradım daha sonra şube beni aradı adresi bulamamışlar adres yetersiz diyorlar vs halbuki daha önce de zorda olsa kargoyu getirmişlerdi birkaç telefon konuşmasından sonra kargo yine geldi tabii ama her seferinde bu uğraş sıktı Aras Kargo sorun.

Şu zamana kadar sadece yurtiçi kargoyla sıkıntı yaşamadım. Aras, sürat, mng hepsi sıkıntı. Özellikle MNG ve sürat sanki düşmanının malını taşıyor. Her siparişimde teslim alırken korkarak teslim alıyorum, dış kutunun içinden geçiyorlar, savaş görmüş gibi geliyor. Yurtiçiyle gelen kutularda çizik bile olmuyor.

Aynı şeyi geçen ay yaşadım hızlıca müşteri hizmetlerini aradım daha sonra şube beni aradı adresi bulamamışlar adres yetersiz diyorlar vs halbuki daha önce de zorda olsa kargoyu getirmişlerdi birkaç telefon konuşmasından sonra kargo yine geldi tabii ama her seferinde bu uğraş sıktı Aras Kargo sorun.
Hocam hep aynı şeyler şimdi boş yere dakikalarımı harcamaya gerek yok,yine aynı şeyler olacak.
Bu güne kadar bir tek benim başıma hiçbir kargo problemi gelmedi sanırım. Geçmiş olsun.
Sağ olun hocam.

Şu zamana kadar sadece yurtiçi kargoyla sıkıntı yaşamadım. Aras, sürat, mng hepsi sıkıntı. Özellikle MNG ve sürat sanki düşmanının malını taşıyor. Her siparişimde teslim alırken korkarak teslim alıyorum, dış kutunun içinden geçiyorlar, savaş görmüş gibi geliyor. Yurtiçiyle gelen kutularda çizik bile olmuyor.
Katılıyorum hocam,Yurtiçi parasını sonuna kadar hak ediyor.

Geri
Yukarı