Çözüldü Arctic Freezer 34 e-Sports & B450 S2H uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BarbarosYANIK

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Arctic Freezer 34 e-Sports modelinin Gigabyte B450M S2H modelinde RAM slotunu kapatıp kapatmadığından emin olamadığımdan almıyorum. Aklıma Wraith Prism'de yatıyor gibi sığma problemi olmayacağından öneriniz var mıdır?
Duo modelinde kesin RAM slotu kapatacağından eminim de Duo olmayan modelde kapatır mı acaba diye merak etmekteyim.

vcxvcx.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba gamepower horizon mesh model kasaya ve gigaybte b550m s2h moboya sahibim duo modeli sizce sıkıntı cıkarır mı? yoksa normal modelini mi almalıyım

arctic 34 duo : Product Dimensions 4.84 x 4.06 x 5.91 inches
amd wraith: Product Dimensions 5 x 4.4 x 4 inches

Merhaba Gamepower Horizon mesh model kasaya ve gigaybte B550M S2H moboya sahibim Duo modeli sizce sıkıntı cıkarır mı? Yoksa normal modelini mi almalıyım.

Arctic 34 Duo: Product dimensions 4.84 X 4.06 X 5.91 inches.
AMD Wraith: Product dimensions 5 X 4.4 X 4 inches.

Duo modeli sıkıntı çıkarmayacaktır alabilirsiniz. RGB'ye önem veriyorsanız Wraith Prism'de alabilirsiniz. Aralarında çok bir fark yok.

Hocam çok güzel oturuyor sıkıntı çıkmaz merak etmeyin takabilirsiniz😄.
Oturdu pturdu 3 saat uğraştım ama oldu çok saol 😂 ayrıca 165w sanırım soğutucu taktıktan sonra İŞLEMCİ voltajında oynamalar oldu sürekli 550w psu yetmicek gibi ayrıca hatada verdi üstüne üstlük o yüzden kullanmamaya özen gösteriyorum pc yi minimum bronze 600 üstü Bi psu şart bana 😂😂😂

Oturdu pturdu 3 saat uğraştım ama oldu çok sağ ol 😂 ayrıca 165W sanırım soğutucu taktıktan sonra işlemci voltajında oynamalar oldu sürekli 550W PSU yetmeyecek gibi ayrıca hatada verdi üstüne üstlük o yüzden kullanmamaya özen gösteriyorum PC'yi minimum Bronze 600 üstü bir PSU şart bana 😂😂😂

Hocam sen 165W'ı yanlış anlamışsın o soğutucunun TDP oranı 165W'a kadar olan işlemcileri soğutabildiği anlamına geliyor yani soğutucu 165W çekmiyor zaten bu imkansız bir şey😄, termal macun sürdüğünüze eminsiniz değil mi?

Hocam sen 165W'ı yanlış anlamışsın o soğutucunun TDP oranı 165W'a kadar olan işlemcileri soğutabildiği anlamına geliyor yani soğutucu 165W çekmiyor zaten bu imkansız bir şey😄, termal macun sürdüğünüze eminsiniz değil mi?
Ozaman ben yanlış anlamışım evet sürdüm 20 derece birden Bi düşüş gerçekleşti boşta 30 derece yükte max 55 derece ye çıkıyor OC yaptığım halde gerci fabrika ayarlarında 3. 6 da 1.3 V çekiyordu 4.1 e 1.18 V a sabitledim stabil çalışıyor şuan sıkıntı yok 👌

Ozaman ben yanlış anlamışım evet sürdüm 20 derece birden Bi düşüş gerçekleşti boşta 30 derece yükte max 55 derece ye çıkıyor OC yaptığım halde gerci fabrika ayarlarında 3. 6 da 1.3 V çekiyordu 4.1 e 1.18 V a sabitledim stabil çalışıyor şuan sıkıntı yok 👌
Güzel yapmışsınız hocam hayırlı olsun güle güle kullanın 😊.

Yeni konular

Geri
Yukarı