Arctic Freezer 34e-Sports Duo ile B450 Tomahawk Max uyumlu mu?

KekSeven71

Hectopat
Merhaba,

Fiyatının düşmesiyle beraber (bilişimportta 360TL) Arctic e-Sports Duo almaya karar verdim. Almadan evvel internette biraz gezeyim dedim ve B450 Tomahawk Max anakartla uyumsuzluk olabileceğini gördüm. Bu konuda bilgisi olan var mı? Bu anakartı ve soğutucuyu birlikte kullanan varsa, kurulum deneyimlerini duymak isterim.

Sağlıkla kalın,

Merhaba!

Dün Bilişimport'tan satın aldım ve heyecanla bekliyorum. Bu esnada Arctic'in müşteri hizmetlerine ulaştım ve Tomahawk MAX modeliyle alakalı bir uyumsuzluk olduğunu, bunun çözümü için satın alımın kanıtı/fatura karşılığında daha uzun parçalar yollayacaklarını belirttiler.

Sağlıkla kalın,
1590142223105.png

Mesajı düzenleme seçeneği, süre geçtiğinden olsa, kaybolmuş. Bugün soğutucunun montajını yaptım. Arctic bana yollayan dek böyle kullanacağım. Babam standoff'ları takarken arka plakayı anakarta bastırdım, böyle uygulayınca sorun yaşanmadı. Yine de arka plaka gevşek diye kaygılandım biraz. O da Arctic bana montaj kitini yollayınca kaybolur inşallah.

Sağlıkla kalın.

Son düzenleme:
@KekSeven71
Merhaba uzun zaman olmuş ancak yolladı mı acaba? Aynı sorunu ben de yaşıyorum, backplate vida slotları uzun kaldı ve backplate standoffları taktıktan sonra bile gevşek, ne yapmam gerek?

Acil de işim var açıkçası yarına kadar halletmem gerek bu işi. 😔

@KekSeven71
Merhaba uzun zaman olmuş ancak yolladı mı acaba? Aynı sorunu ben de yaşıyorum, backplate vida slotları uzun kaldı ve backplate standoffları taktıktan sonra bile gevşek, ne yapmam gerek?

Acil de işim var açıkçası yarına kadar halletmem gerek bu işi. 😔
Merhaba, yollamışlardı. Sorunu nasıl tamamen çözdüm hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı