Elektronik Arctic Liquid Freezer II - 360 ARGB-3 3834 TL tekrar indirimde!

SE 224 XT soğutucudan Arctic'e geçtim 10-15 derece fark etti. AMD montajı sıkıntılıydı sitesindeki video veya resimli anlatımlar yetersizdi. Bunun dışında şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Web sitesine girip uyumlu olmayan anakart listesine mutlaka bakmanızı öneririm.

7950X için önerir misiiz? Bu yeterli gelir mi yoksa 420mm mi gerekir?

Bu yeter. 420 kasana rahat sığıyor ve fazla fiyat farki yoksa tabii ki 420 daha iyi. Daha az ses çıkar.

Hangi kasa bu sıvı soğutma için güzel olur.
Nzxt h9 flow
Lian li dynamic Evo
Phanteks n7
Önü mesh olan bir kasa tercih etmeniz yararınıza olur. Dynamic evo nun mesh kit hali satılıyor diye hatırlıyorum değerlendirmek isterseniz. Bende düz dynamic o11 versiyonu mevcut ve soğutucu üste takılı. Isınan hava yukarıya çıktığı için radyatörden geçen hava haliyle elime sıcak geliyor. Değerlerime aşırı bir fark olarak yansımıyor fakat öne montajlayıp daha serin çalışması sağlanabilir.

Garanti 2 yıl demiş ama Türkiye'de 2 yıl mı acaba yoksa burada da 6 yıl garanti geçerli mi?
2 yıl geçerli.

Tamamdır o zaman bu indirimi es geçiyorum.

Bakım falan zor iş Datacenter'da olacak sunucu, o zaman bu indirimi değerlendirmeyim.

Klimasız havasız ortamda ise hava soğutucu olabilir. 6 ayda bir macun değişimiyle güzel kullanırsınız. Bunun gibi ürünlerin radyatör ömürleri var. Zaten bahsi geçen zamana kadar sizi üzecek ürün değil.

Sıvı soğutmanın boşta olan sıcaklığın çok düşüreceğine dair genel bir bilgi kirliliği var. Sıvı soğutmanın sıcaklık farkı yükte iken anlaşılır. Aynı soğutmayı kullanıyorum, 13600KF OC yapılmış halde 65 dereceyi görmüyorum. Ödüllü olmasıyla birlikte mükemmel bir sıvı soğutmadır, tavsiyemdir.

Hangi ayarlarda kullanıyorsunuz? Aynı işlemciyi almayı düşünüyorum.

Hangi kasa bu sıvı soğutma için güzel olur.
Nzxt h9 flow
Lian li dynamic Evo
Phanteks n7
Bu kasaların hepsi çok güzel ve kendini kanıtlamış firmalar. Kasa içi hava akışı yorumlarına bakarak alın derim.

Aldım ama 7950X için yeterli olur umarım

Olur, hiç şüpheniz olmasın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı