Elektronik Arctic Liquid Freezer II - 360 ARGB-3 3834 TL tekrar indirimde!

Garanti Türkiye distribütöründe 2 yılmış fakat ben Arctic'e ulaştım ürünü nereden aldığınız önemli değil bizde 6 yıl garantisi var dediler, Türkiye'de garantisi bitse bile Almanya'ya ya da Amerika'ya ulaştırırsan 6 yıl garantiden faydalanabiliyorsun.

Kargo ve gümrük ücreti peki 😆 garanti kısmı güzel ama gümrük ne olacak kargo ve vergileri iade ediyor mu?

Hangi kasa bu sıvı soğutma için güzel olur.
NZXT H9 Flow.
Lian Li dynamic EVO.
Phanteks N7.

LANCOOL III kasa.

Kargo ve gümrük ücreti peki 😆 garanti kısmı güzel ama gümrük ne olacak kargo ve vergileri iade ediyor mu?

LANCOOL III kasa.
Gümrük olayı için ekran alıntısındaki yazı için bu şekilde dediyseniz o cevap diğer bir sorumun cevabıydı arctic.de sitesinden almayla ilgili bir soruydu zaten ''Prices incl. VAT plus shipping costs'' yazıyor eğer bu yüzden değilse garantiden dönen ürün için tekrar vergi mi ödüyoruz? Kargo içinse, 6 yıl garantisi olan soğutucu olarak ASUS ROG RYUO III 360 ARGB 3x120mm Fanlı Beyaz Sıvı Soğutucu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu gördüm fakat o da fiyat olarak neredeyse 3 katı, bu soğutucu dışında zaten genelde 2 yıl garanti gördüm 2 yıldan sonrası için de garanti için yurtdışına göndermem gerekiyorsa da en azından garantisinin hala geçerli olduğu bir yer var çaresiz kalmıyorsun.

Çok sade kasa hocam ya.

16987859718578875242883012006620.jpg

Kullandığım kasa Lian Li LANCOOL III RGB beyaz 360mm soğutucu takılı aradaki boşluğa bak 420mm soğutucu rahat girer montajı yaparsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı