Elektronik Arctic Liquid Freezer II - 360 ARGB-3 3834 TL tekrar indirimde!

Hangi ayarlarda kullanıyorsunuz? Aynı işlemciyi almayı düşünüyorum.
13600KF overclock için youtube videolarına bakarak fikir edinebilirsiniz, üretimde aynı banttan çıkmışta olsa verilen değerler aynı işlemci için geçerli olmuyor. Doğru voltaj ve çekirdek hızını isteğiniz doğrultusunda deneme yanılma ile bulabilirsiniz.

Selamlar, AMD Ryzen 7 7800X3D işlemci ile birlikte phanteks glacier 280 mph sıvı soğutucu kullanıyorum. Genel olarak memnunum fakat işlemci yer yer 70 küsürleri görüyor. Ani dalgalanmalar zaten amd de alıştık artık. Bu soğutucuya geçmek mantıklı olur mu ?

mevcutta bu var

Selamlar, AMD Ryzen 7 7800X3D işlemci ile birlikte phanteks glacier 280 mph sıvı soğutucu kullanıyorum. Genel olarak memnunum fakat işlemci yer yer 70 küsürleri görüyor. Ani dalgalanmalar zaten amd de alıştık artık. Bu soğutucuya geçmek mantıklı olur mu ?

mevcutta bu var
%100 yükteki sıcaklık önemli. Eğer %100 yükte 70 derece ise çok iyi bir değer, geçişe gerek yok.

13600KF overclock için YouTube videolarına bakarak fikir edinebilirsiniz, üretimde aynı banttan çıkmışta olsa verilen değerler aynı işlemci için geçerli olmuyor. Doğru voltaj ve çekirdek hızını isteğiniz doğrultusunda deneme yanılma ile bulabilirsiniz.

Kaç GHz sabitledin en azından bunu söyle :D

Fiyatı tekrar indirime girmiş.

Bende kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır düz siyah olanı tercih etmiştim. Kasa olarak asus gt501 ve i7-13700kf. Soğutma konusunda gayet başarılı ama radyatör boyutları diğer sıvı soğutucuların radyatörlerine göre biraz daha büyük yorumlarını okumuştum, ben sorun yaşamadım kasa büyük olduğu için. Alacak arkadaşların dikkat etmesinde fayda var

Geri
Yukarı