Arctic Liquid Freezer II 360 vs SilverStone PF360 vs AORUS Waterforce 360

Aslında tam tersi Ryzen Master'in göstergesinde sorun vardır. Aida64'ün göstergesi ile bakabilir misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AIDA64 üzerinden de baktığımda değerler aynı aşağı yukarı.

Sonrasında AIDA64 testi yaptım orada 58 derece gördü maks.

Sanırım termal macun sıkıntı çıkarmadı
@NipponChemiConKYCap Dikkatimi yeni çekti, CPU sıcaklığını renk olarak gösteriyor düz 360 modeli. Hiç yoktan iyidir gene :D
2542.jpg

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AIDA64 üzerinden de baktığımda değerler aynı aşağı yukarı.

Sonrasında AIDA64 testi yaptım orada 58 derece gördü maks.

Sanırım termal macun sıkıntı çıkarmadı
@NipponChemiConKYCap Dikkatimi yeni çekti, CPU sıcaklığını renk olarak gösteriyor düz 360 modeli. Hiç yoktan iyidir gene :D
Eki Görüntüle 1347375

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Cidden güzel sıcaklıklar. Hayırlı olsun ve güle güle kullanın.
Antalya'da yaşıyorum ve Corsair GTX H110i ile boşta 40-43 dereceyi, oyunlarda ve randerda maksimum da 79 dereceyi falan gördüm. Bu dereceler ondan çok daha iyi. Üstelik X360 ile benzer performanstalar diye biliyorum doğru mu? @NipponChemiConKYCap

Cidden güzel sıcaklıklar. Hayırlı olsun ve güle güle kullanın.
Antalya'da yaşıyorum ve Corsair GTX H110i ile boşta 40-43 dereceyi, oyunlarda ve randerda maksimum da 79 dereceyi falan gördüm. Bu dereceler ondan çok daha iyi. Üstelik X360 ile benzer performanstalar diye biliyorum doğru mu? @NipponChemiConKYCap

Evet performans olarak çok benzerler. Ama termal macun farkı iyi sıcaklık değiştiriyor.

Hocam aorus waterforce 360'da her fandan iki kablo çıkıyor erkek ve dişi kablo. Bu ikisini birbirine mi bağlıyoruz ARGB için
Eki Görüntüle 1347366

@NipponChemiConKYCap kurulumu tamamladım ama kargolayı birbiriye bağlayınca ARGB uyuşmazlığı oldu ya da ben beceremedim :) Elimde ekstra ARGB çoğaltıcı olduğundan onlara bağladım şu an sıkıntısız ve fanlar çok sessiz.

280Hz ekranda R5 5600X işlemci en düşük fan ve pompa devrinde boşta 25-26 derece. Web'te dolaşırken ortalama 35 derece. (fan ve pompa en düşük seviyede)

AIDA64 testi yaptım ve fanları maksimuma aldım. Stres testinde en yüksek 62 dereceyi gördü. Acaba bu değer normal mi? Ben macunu biraz fazla sürdüğümü hatırlıyorum. Sizde de sanırım R5 5600X var. Rica etsem müsait bir zamanda maks fan devrinde AIDA64 stres testi yapabilir misiniz? Eğer arada fark olursa macunu tekrar yenileceğim bu içime kurt düşürdü biraz :)
bende 360 almayı almayı düşünüyorum ses olayına çok fazla diyenler var sizde nasıl acaba

bende 360 almayı almayı düşünüyorum ses olayına çok fazla diyenler var sizde nasıl acaba
birde gif olayı 360 da oluyormu

Geri
Yukarı