Arctis 1 alınır mı?

Hocam çok teşekkürler adamsınız ben Dolby Atmos almayı düşünüyorum 1 kere 60 lira ödeyip ömür boyu kullanmayı düşünüyorum bu Windows Sonic'den daha etkili değil mi? Ve ben bu uygulamayı aldığımda bunu her zaman kullanabilirim değil mi? Müzikte de güzel oluyormuş diye duydum.

Ben Dolby Atmos almayı düşünüyorum bu Windows Sonic'den daha etkili değil mi? Ve ben bu uygulamayı aldığımda bunu her zaman kullanabilirim değil mi? Müzikte de güzel oluyormuş diye duydum.
Pek incelemedim ancak Windows Sonic'den sesleri daha az karıştırıyor sanırsam oyunlarda falan, bazı sesler karışıyor Windows Sonic'de, alabilirsiniz pek bilgim yok o konuda. 7 gün deneme süresi varmış, satış fiyatı da 42 TL zaten, 7 gün deneyin çok severseniz alırsınız :). Onu da yine Windows Sonic gibi açıp kapatabilme imkanınız var.
1610089665263.png

Kulaklık için jack çoklayıcı şart mı? Şartsa herhangi çoklayıcı alırken dikkat etmem bir şey var mı?
Hayır, anakartınızda veyahut kasanızda Combo Jack varsa gerek yok. Yani tek jack girişiyle mikrofon ve kulaklığı çalıştırıyor. Bilgisayarcılarda satılan ucuz ayırıcılar genelde bozuk oluyo bu tarz bir şey alabilirsiniz.

Hayır, anakartınızda veyahut kasanızda combo jack varsa gerek yok. Yani tek jack girişiyle mikrofon ve kulaklığı çalıştırıyor. Bilgisayarcılarda satılan ucuz ayırıcılar genelde bozuk oluyor bu tarz bir şey alabilirsiniz.

Cihazda combo jack girişi yok herhangi bir çoklayıcı alsam sıkıntı yaşar mıyım, kalite düşer mi?

Pek incelemedim ancak Windows Sonic'den sesleri daha az karıştırıyor sanırsam oyunlarda falan, bazı sesler karışıyor Windows Sonic'de, alabilirsiniz pek bilgim yok o konuda. 7 gün deneme süresi varmış, satış fiyatı da 42 TL zaten, 7 gün deneyin çok severseniz alırsınız :). Onu da yine Windows Sonic gibi açıp kapatabilme imkanınız var.
Eki Görüntüle 823500

Peki siz bunu sadece oyunlar da mı tavsiye ediyorsunuz yoksa alacağım uygulamayı sürekli kullanmamı tavsiye eder misiniz?

Cihazda combo jack girişi yok herhangi bir çoklayıcı alsam sıkıntı yaşar mıyım, kalite düşer mi?
Arctis 1 alıyorsanız kutu içerisinden çıkıyor zaten, kalite düşeceğini sanmam.
Peki siz bunu sadece oyunlar da mı tavsiye ediyorsunuz yoksa alacağım uygulamayı sürekli kullanmamı tavsiye eder misiniz?
Sürekli kullanabilirsiniz, ben şarkılarda da Windows Sonic ya da Dolby Atmos kullanıyorum, daha güzel oluyor.

Geri
Yukarı