Arctis 1 alınır mı?

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere BİM'e uygun fiyatla geliyor çoğunlukla film izleyip müzik dinliyorum ara sıra LoL giriyorum ve eğlenmek içinde bazen CS:GO giriyorum sizce artcitcs 1 bana yeter mi?

Buradaki ses tuşuna sağ tıklayarak Uzamsal Ses kısmına girip oradan seçeceksiniz.

1610086432727.png

Açmak mantıklı mı peki? Ben açtım da pek bir fark göremedim. Bu açıkken mi daha iyi ses kasarız yoksa kapalıyken mi?

Açıkken çok daha iyi kasarsınız hocam, elinden geldiğince 7.1'i taklit ediyor Windows Sonic yazılımsal olarak yaptığı için gerçek ses kartlı 7.1'ler kadar değil tabii ki.

Bunu açtığımda 7.1 gibi olacak kağadığımda normal çalışacak değil mi?

Evet, stereo olarak çalışır sağ ve soldan gelir ses bir tek.

Açıkken çok daha iyi kasarsınız hocam, elinden geldiğince 7.1'i taklit ediyor Windows Sonic yazılımsal olarak yaptığı için gerçek ses kartlı 7.1'ler kadar değil tabii ki.

Evet, stereo olarak çalışır sağ ve soldan gelir ses bir tek.

Teşekkür ederim bir de son olarak benim anakart modelim bu bir sorun çıkmaz değil mi?

Ürün kombo jack ile geliyor eğer bu yoksa kasanızda ya da anakartınızda ki anakartınızda yok sanırsam, kutu içerisinden ekstra bir kablo çıkacak ona takınca mikrofon ve kulaklık olarak 2'ye ayırıyor jak girişlerini, mikrofon pembe olur genelde anakartınızın pembe girişine takacaksınız aynı şekilde diğeri de yeşil olur o da kulaklığın kendisidir, onu da yeşil girişe takacaksınız.

Ürün kombo jack ile geliyor eğer bu yoksa kasanızda ya da anakartınızda ki anakartınızda yok sanırsam, kutu içerisinden ekstra bir kablo çıkacak ona takınca mikrofon ve kulaklık olarak 2'ye ayırıyor jak girişlerini, mikrofon pembe olur genelde anakartınızın pembe girişine takacaksınız aynı şekilde diğeri de yeşil olur o da kulaklığın kendisidir, onu da yeşil girişe takacaksınız.

Tamam anladım peki anakartımın ses kartı sorun çıakrtırmı ses kartı kalitesini bilmiyorum iyi mi kötü mü?

Geri
Yukarı