Arctis 1 alınır mı?

Önerileriniz için hepinize teşekkürler normalde Razer alacaktım BİM'den Arctis 1 alacağım alamazsam Void.

Corsair Void Pro veya Razer Tournament Edition tercih etmeni tavsiye ederim. Cloud 2'de güzel ama kullanmadığım için bilmiyorum. JBL 100CS modeli ile ses kasıyorum Arctic 1 350 TL fiyat bandıyla bana yine pahalı gözüktü gözüme jak girişli olanlar sıkıntı çünkü Discord sesini karşıya iletiyor yankı vs gibi problemleri var ama belki benden kaynaklıda olabilir.

Ben aldım şimdi test ediyorum daha önce kafa üstü kulaklık kullanmadım o yüzden bir karşılaştırma yapamam ama bence gayet başarılı. Gidip bir tane daha alacağım şimdi. Sadece oyun için aldım ama müzik dinlerken de bence basslar tizler gayet güzel. Oyunda ses kasmak için ideal bir el maç attım şimdi sağdan soldan kim geliyor nerede ateş ediliyor net şekilde anlaşılıyor. Alacak olanlara şahsen tavsiye ederim.
10 12 mağaza dolaştım ama 2.yi alamadım anında bitmiş hiçbir yerde kalmadı dedi mağazadakiler boşu boşuna 1.5 saat gezdim :D neyse ki erken gidip 1 tane alabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı