Arctis 1 alınır mı?

Kraken X, Kraken X Lite, 7.1 Chroma V1 modellerine sakın bakmayın Razer kulaklık isterseniz. Cidden Razer'in "bocaladığı" kulaklıklar.

O kulaklıkları biliyorum ses kalite falan berbat bafırın videosunu izlemiştim.
Buna bakabilirsiniz o zaman;
Kulak üstü mü istiyorsunuz?

Fark etmez.

630'a çıkarım.
Çok iyi, bu bütçede iyi kulaklıklar vardır.

Cloud Core, Cloud 2 nin ses kartsız ve pedsiz hali diye biliyorum.

Çok iyi, bu bütçede iyi kulaklıklar vardır.

Cloud Core, Cloud 2'nin ses kartsız ve pedsiz hali diye biliyorum.

Hs 60'da biraz bütçemi aşıyor bir de Corsair çok almak istemiyorum.

Hs 60'da biraz bütçemi aşıyor bir de Corsair çok almak istemiyorum.

Bu kulaklık gerçekten harika bir kulaklık. Bunu kesinlikle almanızı öneririm 30₺ ekleyerek, gerçekten hs serisinden kat kat daha iyi rahatlık ve ergonomi konusunda. Corsair muazzam bir iş çıkarmış Void serisinde.

Bu kulaklığı HS35 ile kıyaslamayın ayrı bir dünya void serisi.

Arkadaşlar sizce kargo dahil 530 lira ya bu kulaklığımı alayım ki mouse ve klavyem Razer bir yandan da Razer ful set yapmak istiyorum diğer kulaklık ise bu SteelSeries Arctis 1 Xbox Series X Kablolu Siyah Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA sizce hangisini alayım. Razer Hammerhead True Wireless Kulaklık | ITOPYA bir de lütfen kulaklık önerisi yapmayın. Pardon linkleri karıştırmışım

Eğer oyun oynuyorsan kulak içi kulaklık almanı tavsiye etmem diğer türlü Arctis 1 alacaksan BİM'den al 600 lirayı haketmiyor Arctis 1.

Eğer oyun oynuyorsan kulak içi kulaklık almanı tavsiye etmem diğer türlü Arctis 1 alacaksan BİM'den al 600 lirayı haketmiyor Arctis 1.

Daha 2-3 ay önce dolar 8.5'lerde iken Artics 3 600₺'lerdeydi. Şimdi Artics 1'in fiyatı 600₺ olmuş.

Bu kulaklık gerçekten harika bir kulaklık. Bunu kesinlikle almanızı öneririm 30₺ ekleyerek, gerçekten hs serisinden kat kat daha iyi rahatlık ve ergonomi konusunda. Corsair muazzam bir iş çıkarmış Void serisinde.

O zaman BİM'den Arctis 1 alayım alamazsam Void alayım.

Daha 2-3 ay önce dolar 8.5'lerde iken Artics 3 600₺'lerdeydi. Şimdi Artics 1'in fiyatı 600₺ olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı