Arctis 1 alınır mı?

Bütçe
~

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Arkadaşlar kulaklığı kozmetik olarak çok beğendim, kulaklık kısmını çıkarıp dışarıda takılacak cinsten görünüyor. Fiyat olarak da uygun duruyor,
Ses kasmalık vs. demeyin çok FPS oyunu oynayan biri değilim. Çoğunlukla bass müzik tarzı araba RP oyunları oynayan biriyim. Aynı zaman da ses 7.1 tarzı çok iyi ve net vermesini istiyorum ve mikrofonu kaliteli gibi duruyor kullanan arkadaşım var mikrofonu tatmin edici iyi duruyor.

Arkadaşlar kulaklığı kozmetik olarak çok beğendim, kulaklık kısmını çıkarıp dışarıda takılacak cinsten görünüyor. Fiyat olarak da uygun duruyor,
Ses kasmalık vs. demeyin çok FPS oyunu oynayan biri değilim. Çoğunlukla bass müzik tarzı araba RP oyunları oynayan biriyim. Aynı zaman da ses 7.1 tarzı çok iyi ve net vermesini istiyorum ve mikrofonu kaliteli gibi duruyor kullanan arkadaşım var mikrofonu tatmin edici iyi duruyor.
Alınmaz. Yerine Blackshark V2X, Cooler Master CH321 veya Corsair Void Elite Stereo daha iyi olur.

Alınmaz. Yerine Blackshark V2X, Cooler Master CH321 veya Corsair Void Elite Stereo daha iyi olur.
Dostum ben ses kasmalık çok bakmıyorum kalite rahatlık kozmetik diyorum ve tırnak içinde dedim ki "Kulaklık çıkarınca dışarıda takmalık JBL ler gibi duruyor yani tatil gibi yerlerdede kullanılabilir vb."

+ Olarak masaüstü değil laptop yani evde sabit kullanmıyorum haftada 2-3 kere dışarı dada oyun oynar ve normal kullanım sağlarım.

Katılıyorum özellikle BlackShark gerçekten çok iyi bu konuda sanal 7.1 olarak kullanıyorum sanki gerçekten varmış gibi.

Dostlarım yanlış anlamayın ama dediğiniz iyidir ben Artics 1 veya 3 alacağım zaten sadece laptop ile hani Rampage'den sonra tatmin eder mi gibisinden soruyorum.

+ Olarak masaüstü değil laptop yani evde sabit kullanmıyorum haftada 2-3 kere dışarı dada oyun oynar ve normal kullanım sağlarım.

Dostlarım yanlış anlamayın ama dediğiniz iyidir ben Artics 1 veya 3 alacağım zaten sadece laptop ile hani Rampage den sonra tatmin edermi gibisinden soruyorum
V2X memnun edecektir.

Dostlarım yanlış anlamayın ama dediğiniz iyidir ben Artics 1 veya 3 alacağım zaten sadece laptop ile hani Rampage'den sonra tatmin eder mi gibisinden soruyorum.

Alabilirsiniz o kadar kötü bir kulaklık değil.

Kablolu sizi rahatsız etmez ise BlackShark V2 alabilirsiniz tabii sizin tercihiniz.

Kablolu sizi rahatsız etmez ise BlackShark V2 alabilirsiniz tabii sizin tercihiniz.
Böyle yanıt arıyordum hani 899 TL ye A101 performansı verir veya tatmin eder deyin Valorant da immo değiliz sonuçta dostum

KABA Duruyor dedim evde takmıcam sadece :)

Ben kaba yazdığını göremedim bir yerde o yüzden tekrar önerdim kusura bakmayın alabilirsiniz Arctis 1'i.

Böyle yanıt arıyordum hani 899 TL'ye A101 performansı verir veya tatmin eder deyin Valorant da immo değiliz sonuçta dostum.

Kaba duruyor dedim evde takmayacağım sadece :)

Ben kaba yazdığını göremedim bir yerde o yüzden tekrar önerdim kusura bakmayın alabilirsiniz Arctis 1'i.

Yok sorun değil soruda sadece dedimki günlük kulladım dışarıda vs. gibi yazdan sonra masaüstü PC alacağım laptop rafa koyarım yüksek ihtimal o zaman tekrar sorarım yeni çıkarsa vs. alırım sıkıntı değil.

Geri
Yukarı