Arctis 1 alınır mı?

Trerdem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
2023 Bekleyin göreceksiniz(!)
BİM'den alınacaksa Artics 1 alınabilir. Ama o fiyata değmez.

Yani BİM'e açıkçası çok güvenmiyorum güvensemde gittiğimde kalmaz bazı lanetli kişiler o fiyata alıp 500 550 600 liraya satıyorlar.

Arctis 1 650 lira mı olmuş, bence değmez ben Arctis 3'ü 400'e almıştım, 100 lira olmuş. Kulaklık fiyatları çok artmış ya, BİM'den almanızı önermiyorum bu arada.

Yani BİM'e açıkçası çok güvenmiyorum güvensemde gittiğimde kalmaz bazı lanetli kişiler o fiyata alıp 500 550 600 liraya satıyorlar.
BİM'in 13 Ocak Aktüelde satacak olduğu SteelSeries ürünler orijinaldir. Forumdan bir arkadaş SteelSeries instagram hesabına DM atmıştı, orijinal olduğunu söylediler. 13 Ocak günü mahallenizdeki bir BİM'e gidip alabilirsiniz hepsini alacaklarını sanmıyorum.

Ben BİM'den A1 alacağım fakat sizde alacaksanız saat 9'da BİM'in önünde camp yapmanız gerekiyor resmen, BİM'deki adam bize öyle dedi yenimahallenin göbeğindeki en yüksek müşterili BİM'e bile 1 adet gelecekmiş.

Arctis 1'i BİM'den almayacaksanız o parayı hak etmiyor. Hammerhead'e kronik sorunu var falan yazmışlar bilemedim açıkçası.

Galib.

BİM'in 13 Ocak aktüelde satacak olduğu SteelSeries ürünler orijinaldir. forumdan bir arkadaş SteelSeries Instagram hesabına dm atmıştı, orijinal olduğunu söylediler. 13 Ocak günü mahallenizdeki bir BİM'e gidip alabilirsiniz hepsini alacaklarını sanmıyorum.

İnşallah yine o kişiler o şekile şeyler yapmazlar.

Bim'den almayacaksanız fiyatına değmez, o fiyatta daha iyileri var.
@TÇB

Geri
Yukarı