Arctis 3 Alacaklara Uyarı

bu ses çakışması olayı bende de var hayır yazın başında aldım almaz olaydım sorun düzelmiyor uygulamayı kapatınca 7.1 ses sistemi çalışmıyor kapatmazsam özellikle lolde ve csde 10-15. dksında donuyor lolde 7.1 gerekli değil ama csde önemli alma sebebim bu zaten. Arctis 5 alaydım keşke 3 aydır kapanma sebebini bilmiyordum 2-3 gün önce öğrendim 7.1 ses sistemi aşırı farkettiriyor bu arada pubg ve rainbowda özellikle

bu ses çakışması olayı bende de var hayır yazın başında aldım almaz olaydım sorun düzelmiyor uygulamayı kapatınca 7.1 ses sistemi çalışmıyor kapatmazsam özellikle lolde ve csde 10-15. dksında donuyor lolde 7.1 gerekli değil ama csde önemli alma sebebim bu zaten. Arctis 5 alaydım keşke 3 aydır kapanma sebebini bilmiyordum 2-3 gün önce öğrendim 7.1 ses sistemi aşırı farkettiriyor bu arada pubg ve rainbowda özellikle
Sanal 7.1 bir şarlatanlıkmış. Az önce yaptığım EQ ayarı ile R6'da heryerden gelen sesi ayırt edebiliyorum. Eğer 7.1 dışında bir sorunun yoksa kullanabilirsin. İlle ki 7.1 isterim dersen Razer ücretsiz bir 7.1 yazılımı sunuyor.

Kısaca alacakların anakartının üst düzey olması lazım almanız gereken kulaklıklar kendinden ses kartlı olması gerek arctis 3 te var diyorlar görünürde herhangi kart yok ortada ses kartı nedir çoğunlukla kablo üzerinde kumanda olur bunların içerisinde ses kartı olur arctiste mevcut diil kulakta var diyorlar fakat inandırıcı gelmiyor olsa ses yüksek gelir bu tür ses kartlarını ucuz yönlü kulaklıklarda görüyoruz örnek verecek olur isek frishby FHB G1420 B snopy rampage SNR W R6 bu kulaklıklar aşırı sesli ve çok temiz ses vermekte bana kalırsa arctis 3 ten bile iyiler markaya para vermeyin 300 tlye full rgb programlanabilir ve kendinden ses kartı ve titreşimi mevcut olan gamepower rampage frishby james donkey ürünleri mevcut programlarıda gayet başarılı saten ne hikmet ise ucuz kulaklıklaron mikrofonları mükemmel oluyor ben RW6 kullanıyorum fakat firishby FHB G1420B en iyisi o ayarda bi logitech steelseries kulaklıklar 500 TL civarlarındalar

Yaklaşık 7-8 aydır Arctis 3 kullanıcısıyım ve aldığıma pişmanım. Konuda da belirtildiği gibi az ses veriyor, anakarttan mı kaynaklı bilmiyorum ama ses düzeyi bana göre yeterli değil. Steelseries Engine programını açtığımdaysa inanılmaz bilgisayar kasıyor, hatta tamamen işlemi sonlandırsam da mouseda ara ara donmalar oluyor. FPS, BR oyunlarda ses kasamıyorum, şahsen alacaklara önermem.

Yaklaşık 7-8 aydır Arctis 3 kullanıcısıyım ve aldığıma pişmanım. Konuda da belirtildiği gibi az ses veriyor, anakarttan mı kaynaklı bilmiyorum ama ses düzeyi bana göre yeterli değil. Steelseries Engine programını açtığımdaysa inanılmaz bilgisayar kasıyor, hatta tamamen işlemi sonlandırsam da mouseda ara ara donmalar oluyor. FPS, BR oyunlarda ses kasamıyorum, şahsen alacaklara önermem.
Anakarttan kaynaklı kendinden ses kartlı kulaklıklara yönelin dahada hesaplıya bazı markalar belirttim yorumlarda onlar hem daha temiz ses veriyor hemde kulaklıkları çıkart hoparlor niyetine sesini aç dinle aynı sorunu yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum dostum öyle lanet bi kulaklıkki harici ses kartları bile müdahale edemiyor usb ses kartı harici ses kartı hepsi faydasız geliyor

Arkadasimin Sn rw1 ini kullandim asiri hosuma gitti bende aliexpress den aynisi diyebilecegimiz Somic g941 i siparis verdim. Gelince konu acip goruslerimi belirtmeyi planliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı