Arduino için Türkçe ve İngilizce kaynak önerisi

Hocam çok sağ olun ama Tinkercad gibi sitelerle öğreneceğim. Gerçekten gerek yok. Çok sağ olun. Siz iyi bir insansınız. Öğrensin diye hiç tanımadığınız insana kurs alıyorsunuz. Mükemmelsiniz. Allah sizden razı olsun. Ama gerçekten gerek yok. Düşünmeniz yeter. Tinkercad gibi başka siteler de var mı Arduino öğrenebileceğim?
Ben kardesime yillarca binlerce lira doktum yazilimla ugrassin diye fakat umursamadi. O yuzden bu sekilde mesajlar gorunce benim icin onemi olmayan miktarlarda insanlarin takiliyor olmasini engellemek en azindan baskalarini da bu islere bulastirabilmek icin elimden geldigince bir seyler yapiyorum. Bana da bu sekilde yardim edildi zamaninda. Bu yardimlar sayesinde, sirketlerde calisabildim. O yuzden bugun istemiyorsaniz da, istediginiz vakit bana yazarsaniz yine hallederiz :)

Ben kardesime yillarca binlerce lira doktum yazilimla ugrassin diye fakat umursamadi. O yuzden bu sekilde mesajlar gorunce benim icin onemi olmayan miktarlarda insanlarin takiliyor olmasini engellemek en azindan baskalarini da bu islere bulastirabilmek icin elimden geldigince bir seyler yapiyorum. Bana da bu sekilde yardim edildi zamaninda. Bu yardimlar sayesinde, sirketlerde calisabildim. O yuzden bugun istemiyorsaniz da, istediginiz vakit bana yazarsaniz yine hallederiz :)
Hocam o halde ben kurslardan birini seçip buraya atacağım. Ama kartım yok, nasıl yapacağız?
@cengover_ekin
Hocam bu kurslardan hangisini tercih etmeliyim?
Arduino ile Adım Adım Robotik Kodlama Eğitimi
Arduino Programlama-Robotik-Elektronik Devreler-3D Printer
Arduino A-Z™ (2020) | Arduino ve Robotik Master Eğitimi
A'dan Z'ye Arduino Dersleri ve Robotik Kodlama Projeleri
Arduino ile Robotik Kodlama Başlangıç Eğitimi (15 Proje )
@SideWinder

Son düzenleme:
Hocam uygun fiyatlı setler vardı, onları satın almanız gerekmekte. Kart olmadan eğitimler bir işe yaramaz pek.
Hocam o değil, banka kartından bahsesiyorum 😂
Hocam Arduino sitesinde bir yer buldum. Her şeyi öğrenebileceğim. Gerek kalmadı yani. Kurslarla aynı işlevi görüyor. Desteğiniz için teşekkür ederim.
Arduino Reference - Arduino Reference
Ama sorun şu ki bir sürü parça eksiğim var. Örneğin bugün LCD ekranla oyun yapacaktım kablolarım bile yetmedi 🙁 Birçok sensörüm yok.
Bu arada merak ettim, ne iş yapıyorsunuz ve yaşınız kaç?

Son düzenleme:
Hocam o değil, banka kartından bahsesiyorum 😂

Hocam Arduino sitesinde bir yer buldum. Her şeyi öğrenebileceğim. Gerek kalmadı yani. Kurslarla aynı işlevi görüyor. Desteğiniz için teşekkür ederim.
Arduino Reference - Arduino Reference
Ama sorun şu ki bir sürü parça eksiğim var. Örneğin bugün LCD ekranla oyun yapacaktım kablolarım bile yetmedi 🙁 Birçok sensörüm yok.
Bu arada merak ettim, ne iş yapıyorsunuz ve yaşınız kaç?
24 yaşındayım Bahçeşehir üniversitesi Yazılım mühendisliği mezunuyum ve Papara da yazılım mühendisi olarak çalışıyorum. Siz bana udemy hesabınızın mailini atın, yorum olarak aralarından da hangi kursu istediğinizi söyleyin o kursu paylaşacağım hesabınızla. :)

Hocam dediğim gibi öğrenebileceğim bir site buldum ama sizden başka bir kurs isteyebilir miyim? Çünkü Arduino öğrenebileceğim siteyi buldum ve tam da benim istediğim gibi. Ayrıca Udemy'deki kursta da bunlar anlatılıyor. Siz zaten yazılımcısınız. C veya Dev C veya C# öğrenebileceğim bir kurs alabilirsiniz. Takdiri size bırakıyorum çünkü zaten bir yazılımcı olarak en iyi kursu seçebilirsiniz. Be iki tane buldum sizce nasıl?
C programlama ve C++ programlama ile Yazılım Geliştirme
(25+Saat) C |Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Programlama
Bunlardan hangisi daha iyi ise bana birini hediye edebilirsiniz hocam. Mailim de bu;
[email protected]
Çok sağ olun şimdiden. Ben de ileride bilgisayar mühendisi olmak istiyorum.
@Jordan Belfort
Bu da varmış hocam;
104+ Saatlik C Programlama ve C# ile Yazılımcı Olma Kursu
Ama en iyisi 1. attığım kurs bence, sizce?

Son düzenleme:
Hocam dediğim gibi öğrenebileceğim bir site buldum ama sizden başka bir kurs isteyebilir miyim? Çünkü Arduino öğrenebileceğim siteyi buldum ve tam da benim istediğim gibi. Ayrıca Udemy'deki kursta da bunlar anlatılıyor. Siz zaten yazılımcısınız. C veya Dev C veya C# öğrenebileceğim bir kurs alabilirsiniz. Takdiri size bırakıyorum çünkü zaten bir yazılımcı olarak en iyi kursu seçebilirsiniz. Be iki tane buldum sizce nasıl?
C programlama ve C++ programlama ile Yazılım Geliştirme
(25+Saat) C |Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Programlama
Bunlardan hangisi iyi ise bana birini hediye edebilirsiniz hocam. Ama hem C hem de Dev C olduğu için birinci daha iyi sanki? Mailim de bu;
[email protected]
Çok sağ olun şimdiden. Ben de ileride bilgisayar mühendisi olmak istiyorum.
@Jordan Belfort
Bu da varmış hocam;
104+ Saatlik C Programlama ve C# ile Yazılımcı Olma Kursu
Ama en iyisi 1. attığım kurs bence, sizce?
Ne yapmak istediğin önemli. Bana kalırsa c# olmamalı tercihin ama bu dil kötü demiyorum. Benim kişisel planlarım kariyer hedefim vs derken c# i çok öne koymak istemiyorum.

Mobil app mı yapmak istiyorsun?
Web servisleri mı yazmak?
Data yapay zeka mı?
Elektronik bazında ilerlemek mı?

Bunları paylaşırsan dil önerisinde bulunabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı