Arduino öğrenmek istiyorum

Malzemeleri aldıktan sonra yine yazarım, şimdi Arduino Nano almam mı gerekiyor? Başka bir şey almama gerek var mı?

Arduino uno da alabilirsiniz ama Arduino nano daha küçük ve sonrasında daha da işe yarıyor bir de breadbord ben linklerini atıyorum buraya
Arduino nano Arduino Nano Fiyat - Klon (USB Chip CH340) Satın Al | Robotistan.com
breadbord Orta Boy Breadboard Satın Al | Robotistan.com
kablolar 30 cm 40 Pin Ayrılabilen Erkek-Erkek M-M Jumper Kablo-300 mm Satın Al | Robotistan.com
WS2812B bunuda siz isteğinize göre alırsınız :)

Arduino uno da alabilirsiniz ama Arduino nano daha küçük ve sonrasında daha da işe yarıyor bir de breadbord ben linklerini atıyorum buraya
Arduino nano Arduino Nano Fiyat - Klon (USB Chip CH340) Satın Al | Robotistan.com
breadbord Orta Boy Breadboard Satın Al | Robotistan.com
kablolar 30 cm 40 Pin Ayrılabilen Erkek-Erkek M-M Jumper Kablo-300 mm Satın Al | Robotistan.com
WS2812B bunuda siz isteğinize göre alırsınız :)
Bunları nasıl takmam gerektiğini arkadaşın attığı dersleri dinleyerek yapabilir miyim peki? Sadece artı eksi kutuplar mı önemli?

Bunları nasıl takmam gerektiğini arkadaşın attığı dersleri dinleyerek yapabilir miyim peki? Sadece artı eksi kutuplar mı önemli?

Evet önemli zaten bunları nasıl takılacağını gösteriyor isterseniz tekrar dedim bende gösterebilirim ancak hocadan dinlemek daha mantıklı olur :) her şeyi kodlamasına kadar gösteriyorlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı