Arena Of Valor kölelik rezaleti

Soslu CPU

Hectopat
Yer
Haven B Site
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X // GTX 1650 // 16x1GB 3200mHz // Corsair CV550 - 80+ /// Windows 11 Home
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, fark ettiniz mi bilmiyorum, Vales’in son videolarına baktığınızda hep mutsuz ve 17 videodur aynı oyunu oynuyor.

Kendisini çok takip edip izleyen birisi değilim ama aldığı Arena Of Valor sponsorluğu adamı sanki kölesi yaptı. Yaklaşık 1 saat arayla video atıyor ve kanalına gidip son attığı 3 videoya bakın isterseniz adam arkadaki tahta da sırasıyla, “ÖZ - ÜR - Dİ” yazmış. Açık bir şekilde ifade edebileceğini zaten sanmıyorum ama böyle bir şey sizce kölelik değil mi?

E0481564-3F3E-4CCE-8C01-1DE3101E7A0D.jpegD28A24F9-D1F7-4B7A-870D-2E0525535A41.jpegEEB774D6-1139-4518-9EC1-6F38DA6E8A5C.jpeg

Son düzenleme:
Para kazanmak bazen keyifli olmayabilir.
Katılıyorum berbat bir sponsora sahip olmuş.

Para için şu çöp oyunun sponsorluğunu almış, kölelik ne alaka? Silah zoruyla mı oynuyor sanki.
Sizce kölelik mi diye sordum zaten, ki evet haklısın silah zoruyla oynamıyor ama firmanın standartları biraz fazla ağır ve bu da yine ücret karşılığı insan satın alma gibi karşılanabilir. Yorumum tarafsız bu yüzden fikir soruyorum.

Sizce kölelik mi diye sordum zaten, ki evet haklısın silah zoruyla oynamıyor ama firmanın standartları biraz fazla ağır ve bu da yine ücret karşılığı insan satın alma gibi karşılanabilir, yorumum tarafsız bu yüzden fikir soruyorum.

Para uğruna oyunun videolarını çekmeyi kabul eden kendisi, ortada kölelik bir durum yok. Stratera'da bu oyunun videolarını çekiyor, şikayet ettiğini görmedim ben.

Bu oyun son zamanlarda çoğu YouTuber'a sponsor oldu. Mobilde halihazırda zaten LoL var bu oynanır mı?

Bu oyun son zamanlarda çoğu YouTuber'a sponsor oldu. Mobilde halihazırda zaten LoL var bu oynanır mı?
Fikrimce Wild Rift veya MLBB daha kaliteli ama tabi karar meselesi herkesin güzellik algısı farklı.

Geri
Yukarı