Arızalı laptopa masraf yapmaya değer mi?

Yalan söyleyecek değilim. Kendimi kanıtlama çabasında da değilim ne FPS oluyorsa onu söylüyorum. Fotoğrafları siz istediniz diye attım, atmak da zorunda değilim. Dediğim gibi 55-80 arası değişiyor. Karışık sahnelerde 55 e kadar düşebiliyor. 55'in altını da görmedim. Çok merak ediyorsanız Acer 5745G bilgisayar satın alın. Nvidia 330M ekran kartlı, RAM'lerini 8GB'a yükseltin, i5 M430 birinci nesil işlemcisi olsun ve SSD satın alın. Deneyin. FPS yi göreceksiniz. Bu rehbere göre de kurulum yapın: [Çözüm] Isınma ve Performans Düşüşü (Termal macunu kaliteli almanızı tavsiye ederim.)

SSD alacaksanız ve bütçeniz varsa SATA girişli iyi bir SSD almanızı öneririm. Çünkü SSD'yi yeni alacağınız bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa bu idare eder sizi: SanDisk Ultra II SSD

Ayrıca DVD sürücüsünü kullanmıyorsanız çıkarıp HDD'nizi de oraya takabilirsiniz bir kit aracılığıyla.
Eki Görüntüle 165242

İnsanları yanlış yönlendiriyorsun. Oyun CPU odaklı, oyunu 70 FPS'de oynaman imkânsız ki önüne bir kişi dahi çıksa anca 60'ı görürsün. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanları yanlış yönlendiriyorsun. Oyun CPU odaklı, oyunu 70 FPS'de oynaman imkânsız ki önüne bir kişi dahi çıksa anca 60'ı görürsün. :)

Merak ediyorsan satın al birinci nesil işlemcili bilgisayar dene. Satın almıyorsan dediklerime inan ya da inanma orası senin bileceğin iş.

Ayrıca CPU kullandığını biliyorum, ama sen Intel dahili ekran kartınla bir dene nasıl oynuyorsun bak. Ekran kartı da etken bu oyunda. Tabii birçok oyuna göre CPU daha etkili.

Demek ki yetiyor bu oyunu oynamaya 1. nesil CPU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masraf yapmaya değer, diğer arkadaşların yanlış yönlendirmelerine bakma düşük-orta ayarlarda 1366*768 çözünürlükte 60fps de oynarsın. Çok emin olmak istiyorsan o işlemcinin benchmarklarına bak çünkü ekran kartı gayet yeterli iken işlemci sorun çıkarabilir 100fps yerine 70 felan aldırabilir yani.

Masraf yapmaya değer, diğer arkadaşların yanlış yönlendirmelerine bakma düşük-orta ayarlarda 1366*768 çözünürlükte 60fps de oynarsın. Çok emin olmak istiyorsan o işlemcinin benchmarklarına bak çünkü ekran kartı gayet yeterli iken işlemci sorun çıkarabilir 100fps yerine 70 felan aldırabilir yani.
60 fps benim için yeterli olur. Sağol

5v5 1366x768 ayarlar mediumda iken bir SS atar mısın ?
Merak ettim ne kadar süre CS:GO oynadın? Ben 710M ve İ3 3110M 4GB Ram ile 1366x768 çözünürlüğünde Low ayarlarda 130 FPS ile rahatça oynayabiliyorum. Mediuma alsam bile FPS tahmini 75 civarı olacaktır. Arkadaş burada 4K ayarlardan bahsetmiyoruz. CS:GO'da öyle GTA V gibi sistem isteyen bir oyun değil. Senin yerinde olsam 200 ₺ masraf yapardım. CS:GO'da rahatça oynatabilecek bir bilgisayar. İzlemeni tavsiye ederim :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı