Arızası onaylanmış monitör para iadesi

regeslolo

Decapat
Daha fazla  
Sıfır monitör aldım eve gelip bilgisayarıma bağladım ve arızası mevcut olduğu için servise yolladım servis de arızayı onayladı. Vatan Bilgisayar'dan aldım hafta içi monitör vatana gelince gideceğim ama çek falan veriyorlarmış ben paramı istiyorum paramı alma hakkım var mıdır?

Sıfır monitör aldım eve gelip bilgisayarıma bağladım ve arızası mevcut olduğu için servise yolladım servis de arızayı onayladı. Vatan Bilgisayar'dan aldım hafta içi monitör vatana gelince gideceğim ama çek falan veriyorlarmış ben paramı istiyorum paramı alma hakkım var mıdır?
Elinizde yasal belge duruyor parayı vereceklerdir. Sizin dediğiniz durumu insiyatif kullanıp iade aldıkları ürünler için yapabilirler.

Hangi yöntemle satın aldıysanız o şekilde para iadeniz gerçekleşir. Dediğinizi teklif edebilirler fakat zorlayamazlar.

Yani benim yasal olarak hakkım var mıdır çünkü monitörü servise götütürken sorduğumda çek veriyoruz dediler yeniden vatandan alışveriş yaptırmak için.

Elinizde yasal belge duruyor parayı vereceklerdir. Sizin dediğiniz durumu inisiyatif kullanıp iade aldıkları ürünler için yapabilirler.

Anladım hocam ama sorduğumda aynı ürünle değişim veya çek dediler işte beni oradan alışverş yapmaya zorluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı