ASUS monitör para iadesi

ruzgar2015

Kilopat
Daha fazla  
ASUS marka monitör aldım N11'den. O zamanda kuponum vardı hesabımda toplam monitörün fiyatı 2820 TL idi. Bende 300 TL'lik kuponumu kullanarak 2520 TL ödemesini yaptım. Monitör 35 gün içinde bozuldu ben de teknik servise yolladım. Serviste değişim/iade kararı çıktı. Evrakın bana gelmesini bekliyorum. Para iadesi almak istiyorum. Yalnız aklıma takılan bir soru var sizlerle paylaşmak istiyorum. Faturadaki tutar 2820 TL; yalnız firma bana geri ödeme yaparken 2520 TL ödeyebilir mi 300 TL'lik kupon kullandınız diyerek? Bu konuyu merak ediyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne ödemişsen onun iadesini alırsın.

e o zaman benim 300 liralık kupon nereye gitti ?? benim kuponumda nakit para sayılıyor ama o zaman kupon kullanmanın anlamı ne ?
kuponum olmayıp nakit alsaydım 2820 ye alacaktım ama ( demekki ürünün fiyatı 2820 miş )

Son düzenleme:
e o zaman benim 300 liralık kupon nereye gitti ?? benim kuponumda nakit para sayılıyor ama o zaman kupon kullanmanın anlamı ne ?
kuponum olmayıp nakit alsaydım 2820 ye alacaktım ama ( demekki ürünün fiyatı 2820 miş )
Siz bir ürünü 3000 TL yerine indirimli olarak 2500 TL'ye alınca, iade ettiğinizde 3000 TL'mi alıyorsunuz?

Siz bir ürünü 3000 TL yerine indirimli olarak 2500 TL'ye alınca, iade ettiğinizde 3000 TL'mi alıyorsunuz?

Bak kardeşim benimde senin de anlamadığın bir nokta var. Belirli sitelerde kupon = para bu mantıkla ben de takıldım ve soruya yanıt arıyorum ve kocaman yazayım da anla. Benim 300 liralık kuponum nerede o zaman :) Amacım tartışmak değil elbette ama kafama takıldı. 2520 TL nakit öderler 300 TL'lik kuponumu da geri yüklerler, böyle olması gerekmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı