Tamirci ekran kartını çalmış

Zaten Intel problemi orada başlamıştı güncellemede tek Intel displayı indirmiyor şu an şimdi de güncelleme yine olmuyor fakat biz kurtarmadan başlangıç onarmadan yapıyoruz sorun olan güncellemeler 30 gün yüklenmeyecek.

Ben olanı söylüyorum sana fan düzgün çalışmadığından dolayı dahili ekran kartı yanmış bunlar fanı değiştirse de sen aldığında bozuk olduğundan mavi ekran vermeye devam etmiş bunlarda tekrar tamire verince o ekran kartını iptal etmişler.

Mantıklı.

Zaten Intel problemi orada başlamıştı güncellemede tek Intel displayı indirmiyor şu an şimdi de güncelleme yine olmuyor fakat biz kurtarmadan başlangıç onarmadan yapıyoruz sorun olan güncellemeler 30 gün yüklenmeyecek.

Mantıklı.

Yani yeni ekran kartı alman gerekiyor. Veya yeni bir bilgisayar.İstersen Intel HD Graphics ile de devam edebilirsin.

Mantıklı.
Intel çalışmadığından da NVIDIA düzgün çalışmaz o yüzden hiçbir şey oynayamıyorsun. Onu tamir ettirirsin ettirmesine ama ne zaman bozulacağı belli olmaz. Şey gibi bir şey bu kırmızı veya sarı ışıklı PS3 gibi yaptırırsın bir süre kullanırısn sonra tekrar bozulur tekrar yaptırırsın devam edersin böyle böyle.

Ben olanı söylüyorum sana fan düzgün çalışmadığından dolayı dahili ekran kartı yanmış bunlar fanı değiştirse de sen aldığında bozuk olduğundan mavi ekran vermeye devam etmiş bunlarda tekrar tamire verince o ekran kartını iptal etmişler.

Allah senden razı olsun sorunumu anladım.
Fakat asla NVIDIA inmeyecek değil mi?

Intel çalışmadığından da NVIDIA düzgün çalışmaz o yüzden hiçbir şey oynayamıyorsun. Onu tamir ettirirsin ettirmesine ama ne zaman bozulacağı belli olmaz. Şey gibi bir şey bu kırmızı veya sarı ışıklı PS3 gibi yaptırırsın bir süre kullanırısn sonra tekrar bozulur tekrar yaptırırsın devam edersin böyle böyle.

Babam LGS de iyi puan alırsan bilgisayar alacağım dedi belki de şu an yapmam gereken şey oyun oynamak yerine ders çalışmaktır :D

Yani yeni ekran kartı alman gerekiyor. Veya yeni bir bilgisayar. İstersen Intel HD Graphics ile de devam edebilirsin.

Intel HD Graphics yok :D

Allah senden razı olsun sorunumu anladım.
Fakat asla NVIDIA inmeyecek değil mi?
Evet onlarda forced driver ile nvidia yı kurmuşlardır aygıt yöneticisinde gözüküyor ama tam kullanamıyorsun intel olmadığından. Dediğim gibi nvidia yı sitesinden indirmek istiyorsan ilk intel'i tanıtman gerek bu laptoplarda.

Selam arkadaşlar, bir. Tamirci ekran kartını yürütmüş. 5 yıl önce de bir. Hırsız PC'yi yürütmüştü. Bu hırsızlar hep bizi mi buluyor ya? Babamın da ekran kartını çalmışlar. İnşallah yedikleri yemekler boğazında kalır.

Mahalle bilgisayarcısı yerine, markaların kendi teknik servislerine gönderin cihazlarınızı.

Çalmaktan kastınız sizin tamir için verdiğiniz bilgisayar içinden tamir adı altında haberiniz olmadan almak ise durumu öğrendikten sonra kişiye bilgi vermeden dava hakkınız doğar. İsterseniz bilgisayarcı ile konuşup söz konusu malın maliki olduğunuzu sözleşmeden doğan yükümlülüğü yerine getirmek bir yana hırsızlık söz konusu olduğunu bunun için dava açacağınızı söyleyebilirsiniz. Bu gerekli değildir fakat en hızlı sonuç alabileceğiniz çözümdür. Bunun dışında yapacağınız şey bir avukata başvurup gerekli hukuki sürecin yürütülmesini istemektir. Geçmiş olsun.

Hatta davayı kazanarak tazminat açabilir ve tazminatla daha çok ekran kartı alabilirsin.
Heyecanınızı anlıyorum fakat söz konusu davada neye dayanarak tazminat davası açacağınızı anlayamadım.

Çalmaktan kastınız sizin tamir için verdiğiniz bilgisayar içinden tamir adı altında haberiniz olmadan almak ise durumu öğrendikten sonra kişiye bilgi vermeden dava hakkınız doğar. İsterseniz bilgisayarcı ile konuşup söz konusu malın maliki olduğunuzu sözleşmeden doğan yükümlülüğü yerine getirmek bir yana hırsızlık söz konusu olduğunu bunun için dava açacağınızı söyleyebilirsiniz. Bu gerekli değildir fakat en hızlı sonuç alabileceğiniz çözümdür. Bunun dışında yapacağınız şey bir avukata başvurup gerekli hukuki sürecin yürütülmesini istemektir. Geçmiş olsun.

Olayın üstünden 2 yıl geçti yine de anlayışınız için teşekkür ederim

Geri
Yukarı