Tamirci ekran kartını çalmış

Selam arkadaşlar, bir. Tamirci ekran kartını yürütmüş. 5 yıl önce de bir. Hırsız PC'yi yürütmüştü. Bu hırsızlar hep bizi mi buluyor ya? Babamın da ekran kartını çalmışlar. İnşallah yedikleri yemekler boğazında kalır.

Bu memlekette böyleleri bitmez hocam gidin dayanın kapısına napın ne edin geri alın olmuyorsa dava edin yok arızalıydı aldım vsden inanmayın.

Ya laptop bir de ya.

Bu memlekette böyleleri bitmez hocam gidin dayanın kapısına napın ne edin geri alın olmuyorsa dava edin yok arızalıydı aldım vsden inanmayın.

Bayağı uzun süre geçti ama düşünemedim.

PC'yi çaldılar diye PC aldık bunu da çalmış gibi oldular.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunların önüne geçmek için , ya iyi bir yere gidilecek yada parçaların seri numarasına kadar alınıp benim parçalarım bunlar bozuk olanıda hatıra kolyesi yapıcam diyip adama teknoloji konusunda bilgili olduğunu göstermen gerek.

Ya laptop bir de ya.

Bayağı uzun süre geçti ama düşünemedim.

PC'yi çaldılar diye PC aldık bunu da çalmış gibi oldular.

Normal bir bilgisayarcıyı tanımıyorsam asla güvenmem kendi servisine veya vatan MediaMarkt gibi yerlerde yaptırırım daha iyi daha fazla ücret ödesekte gene de güvenilir.

Güvenmediğiniz, bilmediğiniz bilgisayarcılara bilgisayarlarınızı lütfen götürmeyin. Ya tanıdık birilerine yaptırın ya da hiç götürmeyin daha iyi. Ne var ne yok içini boşaltırlar bilgisayarın.

Bu sorunların önüne geçmek için, ya iyi bir yere gidilecek ya da parçaların seri numarasına kadar alınıp benim parçalarım bunlar bozuk olanıda hatıra kolyesi yapacağım deyip adama teknoloji konusunda bilgili olduğunu göstermen gerek.

Babam bilgisayarı aldığında bilgisayarı mimarlar şantiyede kullanıyordu sonra bozuldu bilgisayar babamın tanıdığına götürdüğümüzde ekran kartı gitti sanırım.

Normal bir bilgisayarcıyı tanımıyorsam asla güvenmem kendi servisine veya vatan MediaMarkt gibi yerlerde yaptırırım daha iyi daha fazla ücret ödesekte gene de güvenilir.

Ben yaptırmıyorum ki annem ya da babam yaptırıyor.

Windows sürümü de orijinal değilmiş.

Microsoft'un kendi oyunlarını oynayabiliyorum en fazla.

Hatta davayı kazanarak tazminat açabilir ve tazminatla daha çok ekran kartı alabilirsin.

Geri
Yukarı