Kız arkadaşım ve normal arkadaşlarım olsun istiyorum

ASSASSIN0147

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, öncelikle saçma sapan şeyler yazılmasını istemiyorum. Ciddi bir konu benim için, 24 yaşındayım. Ofiste çalışıyorum, sadece patronla ben varız. Hiç arkadaşım yok, sevgilim de yok. Üniversitede vardı memlekete gelince hepsi başka şehirlere gitti. Tek başıma kaldım, uzun süredir canımı sıkıyor. Bıktım artık sosyal etkinliklere girmek istiyorum. Salgın var, Allah bilir daha ne kadar sürecek salgın yani fitness veya savunma sanatlarını yönelmek istiyorum ama malum salgın var. Lisedeki arkadaşlarım başka şehirlerde kuzenimin biri çok büyük benden diğer kuzenlerimin umurunda değilim.

Biraz daha ilgi alaka iyi olurdu yani üniversitenin son 2 senesi normal takıldığım kız arkadaşım vardı ama artık yok. Eski lisedeki üniversitedeki günlerimi özlüyorum. Hepimiz özlüyoruz, arayan soran yok bu çocuğa ne oldu diye. Düşününen yok mu herkes kendi derdinde olabilir, anlarımda yardım eden olmuyor. Elimden geleni yapıyorum, babam buna yapacak birşeyin olmadığını arkadaş konusunda ileride daha fazla para kazanınca evlenecek birini bulabileceğimi söylüyor. 1.5 senedir takıldığım kimse yok, sevgilim vardı 15 sevgili olduk. Sonra ayrıldık yani karşı cinsin ilgi alakasını istiyorum, çevrem genişlesin istiyorum. Böyle devam etsin istemiyorum, buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim şimdi ne yapabilirim? Beklemekten bıktım.

Hocam arkadaş olayı sosyal çevre ile alakalı. Para parayı getirir hesabı. Eğer birkaç arkadaşınız varsa onlar sizi başka arkadaşları ile tanıştırirlar. Onlarla samimi olursanız onlar sizi başkalarıyla tanıştırirlar böyle gider. Eğer salgın biterse çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz, oralarda da illaki kendinize yakın birilerini bulursunuz.

kimisinin nefret ettiği şey kimisinin hayali. Bende yalnızlığı seviyorum. :D 1-2 arkadaşın varsa karşı cins falan umurumda olmaz. Gerçi arkadaş olmasa da umurumda değil. Garip, mutasyonluyum herhalde. :D

AAA kendimi buldum ara sıra tevizyon ya da koltukla konuşuyor musun? 😆😆😆
Hocam arkadaş olayı sosyal çevre ile alakalı. Para parayı getirir hesabı. Eğer birkaç arkadaşınız varsa onlar sizi başka arkadaşları ile tanıştırirlar. Onlarla samimi olursanız onlar sizi başkalarıyla tanıştırirlar böyle gider. Eğer salgın biterse çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz, oralarda da illaki kendinize yakın birilerini bulursunuz.

Aynen o şekil bandırmaya gel abimin adını ver 150bin kişiden yüzbini tanır not: Ama ben abim değilim 😉🤣🤣🤣

Eğer çıkıp takılabileceğin 1 kişi bile yoksa gerçekten kolay değil. Çok insan çok sorun demek, 1-2 arkadaş bul kendine diyeceğim ama ha deyince arkadaş olunmuyor işte. Toplasan 3-5 arkadaşım var en yenisi 10 yıldan fazla oldu. Arkadaş konusunda keyfim yerinde, fazlası lüzumsuz. Tabi iş sevgiliye gelince durum değişir, bu durumu senden başka kimse çözemez, sana 'al bak bunu tak koluna sevgilin olsun' diyemez. Sosyal hayat biraz maddi durumla alakalı, ot gibi yaşayan birisi değilsen zaten salgın sonrasında edineceğin hobiler istediğin duruma ulaştırır seni. Salgının ortasında sosyal aktivitelerden söz etmek pek mümkün değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı