Kız arkadaşım ve normal arkadaşlarım olsun istiyorum

Asıl bundan dolayı sanane. Adamın dinini biliyor musun? Dini sokmayın her şeyin içine işte. Olayı sen bu noktaya taşıdın. İnsanlar yazsın istediğini. Konu sahibinin doğrusu ve yanlışı vardır kendine göre.

Ya hocam biliyorum ben bu kafayı. Evlilik her şeye çözüm olsa bu kadar boşanma da olmaz şiddette. Bu tür düşünce yapısındaki insanlardan tavsiye alan ya da çevresinde bu kafada olan insanlar yüzünden gençlerin hayatı kayıyor. Flörtte eder sevgili de olur. Kimseyi de ilgilendirmez. Yasak olmadık ilişkilere tabii ki karşıyım bende. İki bekar medeni insan isteğini yapar kısacası.
Yazdıklarınla kendinle çelişiyorsun. Hem kimsenin düşünceyi kimseyi ilgilendirmez. Hem neden böyle yazıyorsun adamın dinini biliyor musun? Sen kafana göre yorum atarken iyi sen adamın dinini biliyor musun? Biri yazmış patronunla yakınlaş. Buna niye tepkin yok? Adam konunun neresinde tercih ettiği cinsiyeti belirtmiş. Kısacası sende yancında başka kapıya. Sizin derdiniz evlilikle, dinle bunu görüyoruz zaten. Varsa bir fikrin belirtirsin. Bana bulaşma.

Burası özgür bir forum. Biri yanlızım diyen adama patronunla yat diyebiliyorsa ben de evliliği önerebilirim. İstediğin kadar kudurabilirsin. Allah'ın emir ve yasaklarına göre tavsiye vermeye devam edecem.

Yazdıklarınla kendinle çelişiyorsun. Hem kimsenin düşünceyi kimseyi ilgilendirmez. Hem neden böyle yazıyorsun adamın dinini biliyor musun? Sen kafana göre yorum atarken iyi sen adamın dinini biliyor musun? Biri yazmış patronunla yakınlaş. Buna niye tepkin yok? Adam konunun neresinde tercih ettiği cinsiyeti belirtmiş. Kısacası sende yancında başka kapıya. Sizin derdiniz evlilikle, dinle bunu görüyoruz zaten. Varsa bir fikrin belirtirsin. Bana bulaşma.

Burası özgür bir forum. Biri yanlızım diyen adama patronunla yat diyebiliyorsa ben de evliliği önerebilirim. İstediğin kadar kudurabilirsin. Allah'ın emir ve yasaklarına göre tavsiye vermeye devam edecem.
Kuduran o değil sanki ama neyse. İşi hemen dine bağlayan birini ciddiye almamak lazım.
Derdimiz din ya da evlilik değil. Evlilik yalnızım hemen evlenmeliyim diye olan bir şey değil. Zamanla birini seversin ve evlenirsin. Evlenmek amacıyla evlenmemeli. Sonra hayatın mahvolur.

Geri
Yukarı