Arkadaşım tarafından bütün hesaplarım çalındı

Eğer Technopat adın gibi bir Shadow Fighter isen gidersin döversin :D

Döverim. Anlamam. 2 sene Fitness'a gittim.
Şimdi 5 kişi topladım. Gidiyorum.
Son durum: Çocuğa iki tokat attık geldik. Çocuk hesaplarımı vermedi. Siber suçtan ötürü mahkemeye vereceğim.

Son düzenleme:
Ne demek vermedi hocam, Dayak yedi ve vermedimi cidden ?:D
Döverim. Anlamam. 2 sene Fitness'a gittim.
Şimdi 5 kişi topladım. Gidiyorum.
Son durum: Çocuğa iki tokat attık geldik. Çocuk hesaplarımı vermedi. Siber suçtan ötürü mahkemeye vereceğim.

Hesaplarınızı kurtarmayı deneyin. Benim de Steam hesabım çalınmıştı desteğe yazarak hesabımı geri aldım. Hesaplarınızı alabilirseniz hemen şifrenizi güçlü bir şifreye değiştirin ve 2 faktörlü güvenlik doğrulamasını açın. Bütün platformlarda da aynı şifreyi kullanmamanız daha iyi olur. Çünkü birini çaldıkları zaman diğer platformlarda da aynı şifreyi deneyerek giriş yapabilıyorlar.

Sizin açtığınız niye her konular böyle olağanüstü hikayeler barındırıyor aşırı merak ediyorum.

Her neyse konuya gelelim. Eğer arkadaşlarının çaldığına dair bir kanıtın varsa karakola gidip şikayetçi olabilirsin. Karşındakini döversen sen de ceza alırsın, gidip darp raporu alırsa senin başın yanar.

Bu konudan ayrı ama bir konuda tüm hesaplarının hocaların tarafından kontrol edildiğini söylüyordun. Bu konuyu açtığın zaman ne dediler? Çok merak ediyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı