Arkadaşım telefon numaramı kullanarak babamın bilgilerini bulmuş

Bu kadar kolay mı?

Kolay tabii adamlar bunun için aylık 1000 lira para veriyorlar.

Onu demiyorum mernisten nasıl ele geçirmiş bunları?

Mernis 2015'te bir sızıntı yaşadı ve şu anda panel sitelerinde 2015 yılında reşit olan insanların bilgilerini bulabiliyorlar. Bu arada panel siteleri genellikle kredi kartı patlatmak için satın alınır ve fiyatı da pahalıdır. Hatta bunun daha yenilikçileride var, ancak ben bunlara inanmıyorum eğer ben öyle boş şeyleri indirmiyorum arkadaşlarımdan gelen şeylere güvenmiyorum tuzak linkleri ayırt edebiliyorum diyorsanız hiçbir şey olmaz.

Mernis 2015'te bir sızıntı yaşadı ve şu anda panel sitelerinde 2015 yılında reşit olan insanların bilgilerini bulabiliyorlar. Bu arada panel siteleri genellikle kredi kartı patlatmak için satın alınır ve fiyatı da pahalıdır. Hatta bunun daha yenilikçileride var, ancak ben bunlara inanmıyorum eğer ben öyle boş şeyleri indirmiyorum arkadaşlarımdan gelen şeylere güvenmiyorum tuzak linkleri ayırt edebiliyorum diyorsanız hiçbir şey olmaz.
50 TL'ye aylık bazı sorgu siteleri var. Seni kazıklamışlar yada fiyatı uydurduruyorsun.

50 TL'ye aylık bazı sorgu siteleri var. Seni kazıklamışlar ya da fiyatı uydurduruyorsun.

1000 lira uçuk fiyat isim vermiyorum 50 lirayada var 200 lirayada 400 500 lirayada. Satın almayı da düşünmüyorum yasal olmadığı için. Benim burada söylemek istediğim şey bunu gerçekten yapan insanların deli gibi fiyat bayılması sırf kalite için. Tabii bu da ayrı bir şeref yoksunluğu.

Bir suç işleyip babanin kimlik bilgilerini kullanabilir öbür gün kapiniza polis bile gelebilir o yüzden şimdiden şikayetçi olun akillansin şu mernisçi lamerlar.

Kendi gözümle gören biri olarak söylüyorum ki maalesef var yeni doğan çocuğun bilgilerine kadar cikariyorlar sigortaci paneli deniliyor.

Kendisi hiçbir şey yapamaz fakat internette yaymaya falan kalkışırsa babanız sıkıntı yaşayabilir. Direkt şikayet edin bence o arkadaşınızı.

Bu arkadaş kendi bir şey yapamaz, benim numaramı denemek istemiş. Ama babam adına sorun olur mu diye korkuyordum, onlara da söylemiyorum yoksa benim başıma patlar. bu arkadaş öyle denemek istemiş, kendi bu bilgilerle bir şey yapmaz ama başka bir sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı