Arkadaşıma cevabı söylerken yakalandım

Homo Nigrus

Picopat
Daha fazla  
Lise 2'ye gidiyorum. Arkadaşım soruları yanıtlamak için gezen hocaya soru sormuştu sınav da tırt bayağı hoca açıkladı soruyu ben de hoca tam giderken fısıldayarak sorunun cevabı olan kişileştirme dedim hoca napıyorsun sen dedi cıkladı cıkladı gitti sonra kağıdımı normal şekilde teslim ettim. Ayrıyeten bu dolaşan hoca bizim derslerimize girmiyor not: Özel okulda burs ile okuyorum.

Hiçbir şey olmaz bizim sınıfta 2 tane K'si olan var kağıdına işaret koymadıysa bir şey olmaz hatta ben devletin sınavında sınıfın yarısına masa altından k**** dağıt*ma*dım bir şey olmadı, uyanık hocalar fark ederse işaret koyar dikkat etmekte fayda var.

Kendini savunmasını bil yeter. Arkadaşıma sorunun cevabını söylemedim, soruyu açıkladım gibi şeyler söyle.

Lise 2'ye gidiyorum. Arkadaşım soruları yanıtlamak için gezen hocaya soru sormuştu sınav da tırt bayağı hoca açıkladı soruyu ben de hoca tam giderken fısıldayarak sorunun cevabı olan kişileştirme dedim hoca napıyorsun sen dedi cıkladı cıkladı gitti sonra kağıdımı normal şekilde teslim ettim. Ayrıyeten bu dolaşan hoca bizim derslerimize girmiyor not: Özel okulda burs ile okuyorum.
Hem özelse hem de cırt sınavsa rahat olun bir şey olmaz yapsaydı hoca gelip kağıdı çizerdi zaten. Ben de özeldeyim ve iyi bir yerdeyim bazen hoca özet kağıdını çıkarttırıyo yapamadığım olursa.

Geri
Yukarı