Hırsızlık yaparken yakalandım

slovekya78

Yoctopat
Daha fazla  
Daha bugün okul çıkışı sürekli uğradığım bir bakkaldan kek çaldım. Kadın şeytana uyma dedi bir daha da yapma dedi. Tamam abla dedim çıktım. Her gün çocuğuyla gezdiğim. Okul çıkışı bir şeyler aldığım bu yere böyle bir şey yaptım. İşin kötüsü herkes çalıyor. Şu an ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes çalıyorsa dükkan sahibine bildir, kamera taktırsınlar.

Daha bugün okul çıkışı sürekli uğradığım bir bakkaldan kek çaldım. Kadın şeytana uyma dedi bir daha da yapma dedi. Tamam abla dedim çıktım. Her gün çocuğuyla gezdiğim. Okul çıkışı bir şeyler aldığım bu yere böyle bir şey yaptım. İşin kötüsü herkes çalıyor. Şu an ne yapmalıyım?
Para ile çalmayı deneyebilirsin o zaman legal olur.

Bakkaldan kek mi caldın? Bir daha yapma önemli olduğun ne caldığın değil calmaman önemli adam sonucta satarak para kazanıyor o kadar pahalı bir şey de değil parasını ver kendi onurunu düşünüyorsan.

Herkes yapıyor diye, hırsızlık yapmak doğru bir şey mi oluyor? Empati kur o bakkal senin veya babanın olsaydı aynı durum size yapılsaydı senin hoşuna gider miydi? Çaldığın keklerin parasını git öde sonrada Müslüman isen helallik istersin bir daha da yapma böyle bir şey.

Arkadaşlar konu troll de olabilir arkadaş bugün katılmış ve hiç mesajı yok.

Son düzenleme:
"Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim, kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."
- Al Capone

Yeni konular

Geri
Yukarı