Hırsızlık yaparken yakalandım

Yok ya? Tavsiyelere bak sen... Baya tecrübeli bi abiye benziyorsun, var mı başka tavsiyen? Yok varsa saklama bilelim ki savcı abi de çok uğraşmasın senden dinlemeye direkt işlemini uygulasın.

Yok ya? Tavsiyelere bak sen... Baya tecrübeli bi abiye benziyorsun, var mı başka tavsiyen? Yok varsa saklama bilelim ki savcı abi de çok uğraşmasın senden dinlemeye direkt işlemini uygulasın.
Bu prototip sabah da ekonomi çok iyi, Avrupa'da yaşam şartları kötü, Türkiye'de yaşam şartları aslında iyi, sizler gurbetçileri kıskanıyorsunuz falan demeye getiriyordu. Şimdi anladık ekonominin bunun için nasıl iyi olduğunu. Bir de bana yalancı demeye getirdi kariyerimi/eğitimimi/aile geçmişimi söyleyince. Kendi profilindeki yaşı bile yalan olan hem hırsız hem yalancı biri kalkıp beni yalancılıkla suçladı ya...

Bir de utanmadan baskın çık diye tavsiye vermiş. Kendisi profesyonel zaten, kendisinden iyi biliyor o rezilliği.

Ve bunu kimlere anlatsam diye düşünürken aklına bir anda teknoloji forumu olan Technopat Sosyal geldi.

Bugün üye olmuş ve ilk mesajı bu. DA forumda böyleleri genelde multi çıkıyor.

Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir kek vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim, kek çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. -slovekya78
"Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim, kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."
- Al Capone

Yeni konular

Geri
Yukarı