Arkadaşımdan uzun zamandır haber alamıyorum ne olmuş olabilir?

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Selam internetten tanıştığım arkadaşımla en son 2021 de konuştuk ve aniden Discord hesabı Steam hesabı vb. hesapları silindi.
Instagram var yazıyorum cevap yok. Her yolu denedim Technopat hesabına baktım en son 2021 de yazmış. Arkadaşımla aram iyidir ailesi ile sorun yaşamış olabilir ya da ölmüştür falan ama sadece tahmin yorum gerekli.

Selam internetten tanıştığım arkadaşımla en son 2021 de konuştuk ve aniden Discord hesabı Steam hesabı vb. hesapları silindi.
Instagram var yazıyorum cevap yok. Her yolu denedim Technopat hesabına baktım en son 2021 de yazmış. Arkadaşımla aram iyidir ailesi ile sorun yaşamış olabilir ya da ölmüştür falan ama sadece tahmin yorum gerekli.
Hesapları çalınmış olabilir.Ailesel bir sorun yaşamış olabilir.Acaba telefon numarası falan yokmu sizde? eğer cidden şüpheleniyorsanız araştırmakta fayda var.

Büyü kazanıma bakıp geliyorum.

Benim de 2019 da betacraft sunucusun da tanıştığım bir arkadaşım vardı. Kızla baya samimi olduk hatta betacraftı bırakmıştık discorddan genel de konuşuyorduk ve farklı oyunlar oynuyorduk. Ama esrarengiz bir şekilde 2021 yılın da beni engelledi. 1 Kere bile kavga etmedik hiçbir sıkıntı yaşanmadı ama nedensizce engelledi. Hesabı falan çalınmış olabilir belki bilmiyorum. Uyarmama rağmen bir ara bilinmeyen ünsüz bir youtuberın video da attığı linke tıklayıp birşey indirmişti. Belki bilgisayarına virüs bulaşmıştır ve hesabı da çalınmıştır. Ama o zamandan sonra hiç ondan haber alamadım. Hatta sunucuya uzun zaman sonra tekrardan girip onu aramaya başladım. Sunucu da arkadaşım elifin başka bir arkadaşı vardı. Ona sordum uzun zamandır sunucuya girmiyormuş ve durup durmadık yere onu da engellemiş. Sizin olay da benim olaya benzer olabilir.

Bu arada betacraft sunucusu kapandı. 😪 Çok anılarım oldu o sunucu da.

Geri
Yukarı