Arkadaşımdan haber alamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Genelde yaptığı bir şeyi yapmamıştır, uyku tutmamıştır.
Bunda telaşlanacak şey ne ben bunu anlamadım.
!.JPG
!2.JPG
!3.JPG

Bence yeterince açıklayıcı?

İsteğinize bağlı olarak konu silinmez.
Ben sadece sebebini merak ettiğimi belirttim, yanlış bir şey dediğimi de sanmıyorum.
Peki, siz bilirsiniz.
Dostum olayı 4. kere anlatıyorum.
İrtifa birden bire her platforum üzerinden engelledi, Telaşlanıp (Ben çok çabuk telaşlanırım) konu açtım.
75. Aramamdan sonra telefonu açtı, ders çalıştığını ve bir süre sosyal medyaya uğramayacağı için engellediğini söyledi.
Konu silinir mi silinmez mi bilmiyorum.
Yanlış bir şey demediniz, üstelemeyin artık.

Hesap silmiyoruz cevabını alacağınızı bilmenize rağmen böyle teklifte bulunmanız peki? :D

Konunun açıklığa kavuşmasına sevindim zira arkadaşlar beni de az kalsın çarpıldığınıza inandıracktı 😁

1 saattir gülüyorum. Ne oldu ne bitti anlamadım. 😬😝🥺🤭 özet bu emojiler sanırım. Endişeli olmamak gerekli bu kadar. Mantıklı davranmalısın. Çok iyi gene kapıya polis gelmedi.

Olsun hocam silinmiyor ama söylemek zorundaydım. Bir umut belki.

Dostum olayı 4. kere anlatıyorum.
İrtifa birden bire her platforum üzerinden engelledi, Telaşlanıp (Ben çok çabuk telaşlanırım) konu açtım.
75. Aramamdan sonra telefonu açtı, ders çalıştığını ve bir süre sosyal medyaya uğramayacağı için engellediğini söyledi.
Konu silinir mi silinmez mi bilmiyorum.
Yanlış bir şey demediniz, üstelemeyin artık.
SIM üzerinden arasana beni. Discord falan hepsi kapalı ya da silinmiş. Bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar kendisine ulaştım, ben burada meraklanırken mışıl mışıl uyuyormuş.
Önemli bir durum yok.

Konun en başından yavaş yavaş okuyordum acaba ne oldu diye bunu görünce sesli güldüm. Neden engellemiş peki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı