Arkadaşlar tarafından dışlanmak

Tam dayaklık tipleri bulmuşsun açıkçası, bunlar TR'de gördüğünüz toksik ve kendini her zaman en iyi zanneden oyuncu kitlesinden ibaret. Benden sana tavsiye uzaklaş direkt o ortamdan, özellikle en ufak hataya falan flame atan tipleri hiç sevmem. Genelinin maks ligi Plat gelip laga luga yapmanın bir manası yok, kendine yeni arkadaşlar edinmeye bak.

@TaklaAtanMaynun ilişkini kes onlar ile kendi başına oyna oyun gayet keyifli oluyor bu arada kaybedince yok işte senin hatan sayende kaybettik gibi laflar yok.

Zaten 2aydır falan sadece tek başıma Valorant oynuyordum bugün değişiklik yapayım dedim.
Tam dayaklık tipleri bulmuşsun açıkçası, bunlar TR'de gördüğünüz toksik ve kendini her zaman en iyi zanneden oyuncu kitlesinden ibaret. Benden sana tavsiye uzaklaş direkt o ortamdan, özellikle en ufak hataya falan flame atan tipleri hiç sevmem. Genelinin maksimum ligi plat gelip laga luga yapmanın bir manası yok, kendine yeni arkadaşlar edinmeye bak.

Silver bronzlar sadece aralarında 1 kişi Gold ancak ben de bronzum=/

Ülkede milyonlarca insan var ve size böyle davranan insanlarla hala arkadaş kalıyorsanız yanlış yapıyorsunuz. O ortamdan uzaklaşın direkt ya arkadaşlarını uyarın fakat dinleyeceklerini pek sanmıyorum bu tipler böyle olur o yüzden direkt uzaklaşıp başka kişiler bulmaya çalışın kendinize.

Ülkede milyonlarca insan var ve size böyle davranan insanlarla hala arkadaş kalıyorsanız yanlış yapıyorsunuz. O ortamdan uzaklaşın direkt ya arkadaşlarını uyarın fakat dinleyeceklerini pek sanmıyorum bu tipler böyle olur o yüzden direkt uzaklaşıp başka kişiler bulmaya çalışın kendinize.

Hayır bir de ben ne kadar ince düşünürsem onlar o kadar toxicleşiyorlar1 kere öldü mü hemen benim suçum hemen mal oluyorum bunu diyen kişide aslında gerçek hayatta bir baltaya sap olamayacak bir insan ciddi manada. Bir də reel də görsəm böyle konuşamazlar.

Hayır bir de ben ne kadar ince düşünürsem onlar o kadar toxicleşiyorlar1 kere öldü mü hemen benim suçum hemen mal oluyorum bunu diyen kişide aslında gerçek hayatta bir baltaya sap olamayacak bir insan ciddi manada. Bir də reel də görsəm böyle konuşamazlar.

Engelle geç niye uğraşıyorsun o zaman hocam.

Anlattığınız gibi hepsi boş insanlar ve hala onlara zaman harcıyorsanız ben sizde biraz sorun ararım hocam. İnsanların size böyle davranmasına göz göre göre izin veriyorsunuz resmen.

Anlattığınız gibi hepsi boş insanlar ve hala onlara zaman harcıyorsanız ben sizde biraz sorun ararım hocam. İnsanların size böyle davranmasına göz göre göre izin veriyorsunuz resmen.

Bir də aralarında bir arkadaş var arkadaş ortamında tam bir toxic *** sadece benimle falan oyun girdiğinde süt dökmüş kedi oluyor ancak artık sonsuza kadar tek başıma oyuna gireceğim galiba.
Engelle geç niye uğraşıyorsun o zaman hocam.

Altta da dediğim gibi hepsi toplu olduğumuzu zaman deli gibi toxic iken tek başımıza oyun oynadığımızda süt dökmüş kedi oluyorlar bundan dolayı da o affetme duygusu gibi şey devreye giriyor bilemiyorum.

Bir də aralarında bir arkadaş var arkadaş ortamında tam bir toxic *** sadece benimle falan oyun girdiğinde süt dökmüş kedi oluyor ancak artık sonsuza kadar tek başıma oyuna gireceğim galiba.

Altta da dediğim gibi hepsi toplu olduğumuzu zaman deli gibi toxic iken tek başımıza oyun oynadığımızda süt dökmüş kedi oluyorlar bundan dolayı da o affetme duygusu gibi şey devreye giriyor bilemiyorum.
Böyle devam ederseniz herkes tarafından kullanılır bir kenara atılırsınız en sonunda da üzülen siz olursunuz. Kendinize çeki düzen verin hocam 20 yaşına gelmişsiniz yanlışı ayırt edebilirsiniz böyle insanlara yol verin geçin.

Geri
Yukarı