Arkadaşlar tarafından dışlanmak

TaklaAtanMaynun

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar iyi günler, artık sıkıntı ben de mi sebebini öğrenmek istiyorum. Benim PC m olalı en fazla 1 sene oluyor ve dolayısı ile oyunlarla aram pek çok yok. Ancak arkadaşlarım ilə bərabər oynamak için LoL yükledim ve hep beraber oynuyorduk ancak 5 ay falan önce oyunda skill tutturamamaya başladım ve arkadaşlarım bana karşı fazla toxicleşti ve dolayısı ile ben onlardan fazlası ile soğudum ve bu akşam tek başıma Valorant oynarken bir arkadaşımın tek başına LoL oynadığını gördüm ve geleyim mi falan dedikten sonra gel dedi ve onun maçının bitmesini beklerken eski arkadaşlarım geldi ve 5 pre olduk ancak maç başlayınca ben SUP olarak Pantheon olup karşı tarafta Blitzcrank olup da kule altına çekince takım arkadaşımı toxic olmaya başladı. Sonrasında ise her öldüğünde suçu bana atmaya başladı ve AFK kaldı sonra öbür arkadaşım maç sonu AFK kalanı raporlayın dedi ve maç bitti tabii benim de moralim bayağı düştüğü için çıktım ve onlar yine girmeye devam etmiş ve maç sonunda hasar açısından 3. idim takımda. Size tek bir şey soracağım benim hatam nerede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü arkadaşlar edinmenden olabilir, suçu sana atamayız belki de yeni çevreledi onları etkiledi. Onlarla ilişkinizi kesip hayatınızı daha güzel devam edebilirsiniz. İyi geceler.

Ya eskiden olmayan bir arkadaş geldi o benimle adc oynadı da eskiden falan skill tutturamayınca stres olmuyordum şimdi deli gibi stres oluyorum sınava girsem o kadar stres olmam.
@TaklaAtanMaynun ya boşuna üzülüyorsun Allah aşkına o insanlar için hiç arkadaşın olmasın daha iyi o tipleri iyi bilirim hiçbir yararı olmaz aksine zararı olur.

Bir şey soruyorum cevap vermiyorlar insanın siniri bozuluyor nerede hata yaptım diye kendini sorguluyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı