Arkadaşları çok kıskanmak normal mi?

@MotoCBR Hocam iyiki gaza gelip sizde almamışsınız. Bir sistem toplayacağınız, alacağınız zaman burada konu açmayı unutmayın. Beni ettiketlerseniz yardımcı olmaya çalışırım. Birde arkadaşınızın kazıklanma kurbanı olduğunu kastetmiştim.

O kadar çok RGB varki arkadaşın bu sistem dünyanın en iyi sistemi olduğunu düşünüp almıştır :D komik ama üzücü...

Maalesef zaten kafası çalışmıyor ben ona söyledim zaten. Dinlemedi.

@MotoCBR hocam iyi ki gaza gelip sizde almamışsınız. Bir sistem toplayacağınız, alacağınız zaman burada konu açmayı unutmayın. Beni ettiketlerseniz yardımcı olmaya çalışırım. Bir de arkadaşınızın kazıklanma kurbanı olduğunu kastetmiştim.

Etiketlerim.

Kıskanmana gerek yok daha 13 yaşındasın ve sanırım bu sene LGS'ye giriceksin ya da seneye güzel bir liseyi tutturursan ailenden yeni bir bilgisayar isteyebilirsin hediye olarak, tabii ailenin durumu iyiyse eğer değilse zorlama kıskanmanada gerek yok eline daha iyi bir sistem geçecek illa.

Kıskanmana gerek yok daha 13 yaşındasın ve sanırım bu sene LGS'ye giriceksin ya da seneye güzel bir liseyi tutturursan ailenden yeni bir bilgisayar isteyebilirsin hediye olarak, tabii ailenin durumu iyiyse eğer değilse zorlama kıskanmanada gerek yok eline daha iyi bir sistem geçecek illa.

Girdim okula 1 yıl erken başladım.
Liseye geçtim kısacası.

Girdim okula 1 yıl erken başladım.
Liseye geçtim kısacası.

Kanka kıskanmana gerek yok liseye geçmissin bir de biraz daha olgunlaş maalesef lisede bu tarz tipleri çok görüceksin gerçi ortama göre değişir ama bence görürsün yaşadım çünkü :D neyse eline istediğin sistem er ya da geç geçecek kıskanma üzülme yoksa kafayı yersin.

Geri
Yukarı