İngiltere'deki akrabaları kıskanmak

dksişm

Centipat
Kıskanıyorum, açık ve net kıskanıyorum. Adamlar kuzenime sırf bilgisayar alsın diye 1000 pound gönderiyor. Tek konu pound eğlence falan da değil, hayatı yaşayamıyoruz biz, son zamanlarda bu tarz çok konu açtım fakat bunun üstüne bir de akrabalarımın İngiltere'ye taşınması cidden kendime şu ülkede olan saygımı düşürdükçe düşürüyor. Zaten bıktım usandım bunların üstüne gidince acayip kıskandım. Yaşım 14 fakat yaşıma göre çok iyi İngilizce bildiğimi düşünüyorum hatta şöyle söyleyeyim RDR2 bitirip hikayesini anlamıştım ama ta ilk çıktığında yani 12 yaşımda iken. O zaman bile anlamıştım hikayesini yani anlayacağınız İngilizcem iyi, kendime büyüyünce oradan iş bulup veya bir kız bulup gitmeyi planlıyorum. Bıktım artık dayanamıyorum, çok kıskanıyorum hem de ama kıskanmamak elde değil, uzak akrabalarım keşke dayım falan olsa da ben de gitseydim onlarla. Şu kıskançlığımı nasıl biraz daha indirebilirim arkadaşlar, tavsiyeniz var mı? Kıskançlıktan patlıyor derler ya aynı o seviyedeyim lütfen tavsiye verin sakinleştirmek için yoksa cidden patlayacağım.

Sakin ol kıskanma kuzenine beleşe 1K pound yolluyorlar bekle sen de gittiğin zaman kuzenin dışındaki herkese kaliteli Türkiye'deki nadir ürünler al. Ama kuzenine alma o senin canını çektirdiyse ama hayat bir bilgisayardan ibaret değil çalış sende git sende burada ez.

Ağlamanın lüzumu yok, ya çalışacaksın bir yerlere geleceksin yada hayatın boyunca sızlanıp bir ezik gibi yaşayacaksın.
Çalışıyorum zaten çalışmıyorum demedim ki? Neden bu kadar tavırlı yaklaşıyorsunuz herkese?
Hayat bilgisayardan mı ibaret. Anlayamıyorum neden kıskandığını yaşın daha 14. güzel bir okuldan mezun olup iyi bir meslek sahibi olursan Türkiye'nin ne kadar güzel bir ülke olduğunu anlarsın.
Tek bilgisayar değil dedim ya eğlencenin dışında hayatı bile yaşayamıyoruz diye.

Çalışıyorum zaten çalışmıyorum demedim ki? Neden bu kadar tavırlı yaklaşıyorsunuz herkese?

Tek bilgisayar değil dedim ya eğlencenin dışında hayatı bile yaşayamıyoruz diye.

Çünkü ilk mesajımda da belirttiğim gibi sızlanmanın hiç kimseye bir faydası yok. Şu an burada konu açmak yerine çalışıyor olsaydın belki senin de yurt dışına gitmek için bir şansın olabilirdi mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı