Arkadaşlarım ben yazmadıkça bana yazmıyorlar

Danny Brown

Femtopat
Evet, maalesef durum böyle. Kimse ben yazmadigim surece yazmiyor, bir keresinde haftalardir ben de onlara yazmadim fakat durum ne yazik ki degismedi. Sizce neden kimse bana yazmiyor daha once bu durumu yasayanlar yardimci olabilir mi acaba?

İki seçenek var.

Ya senle konuşmak istemiyorlar

Ya da vakit bulamıyorlar.

Eğer senle konuşmak istemiyorlarsa ve bunu anladıysan sende onlara yazmamalısın.

Ayrıca zaten arkadaşlarınızla sıkça yüz yüze muhabbet ediyorsanız yazma gereği duymuyorlardır.

Yazmayın. Beni umursamayanı ben de umursamam.

Evet, maalesef durum böyle. Kimse ben yazmadigim surece yazmiyor, bir keresinde haftalardir ben de onlara yazmadim fakat durum ne yazik ki degismedi. Sizce neden kimse bana yazmiyor daha once bu durumu yasayanlar yardimci olabilir mi acaba?
Çok da dert etme bende çoğu arkadaşımla instagramda yazışmıyorum özellikle en yakın olduklarımla sadece buluşacağımız zaman şu gün şu saat diyoruz o kadar bide grubumuz var orada geyik yapıyoruz sürekli özelden hem cins arkadaşınla konuşmuyorsan normal bişey.

Konuşmayı başlatan tarafın onlar olması gerekmiyor ki. Onlar başlatmıyorsa yinede seni önemsemedikleri anlamına gelmiyor.

Önemli olan şey senin bu konuda kendi hakkında nasıl bir fikrin olduğu. Yani neden seninle konuşmak istemiyor olabilirler ki?

Eğer ortada bariz bir sebep göremiyorsan arkadaşlarından bu konuda yardım alabilirsin. Basit sorular sorup fikirlerini almak ve tercihlerini değerlendirmek onlarda küçük çaplı bir başarı duygusu uyandıracağı için sana sürekli fikir vermek isteyecektir.
Eğer kısa kesip devamını getirmiyorlarsa problemleri doğrudan seninle olabilir.

Arkadaş seçimi bence çok çok önemli. Eğer onlar için kendi yanlışlarını ve eksikliklerini gidermeye çalıştığın halde sana karşılık bir değer vermiyorlarsa doğru kişiler olmayabilirler.

Geri
Yukarı