Çözüldü Arkadaşlarım derste çok konuşuyor, odaklanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

purrito

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Türkiye
Merhaba arkadaşlar. 5. sınıfa gidiyorum. Sınıfımızda herkes çok fazla konuşmakta ve ben hiç konuşmadan derse odaklanmaya çalışıyorum. Fakat arkadaşlarımın gırgırından dolayı dersten hiçbir şey anlamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
R
Yapacağın şey çok basit. Arkadaşlarınla konuş. Bildiğim başka bir yol yok.
Benim de birkaç yıl önce öyle bir arkadaşım vardı kişiden kişiye değişir ama ben bir ara "Komik değil sus artık" falan demiştim. Arkadaşlığımızda bir sıkıntı olmadı ama artık derste konuşmuyor.

Benim de birkaç yıl önce öyle bi arkadaşım vardı kişiden kişiye değişir ama ben bi ara ''Komik değil sus artık'' felan demiştim. Arkadaşlığımızda bi sıkıntı olmadı ama artık derste konuşmuyor.

Meslek lisesinde kavga sebebi.

Müdür veya öğretmeni uyarmak gerekiyor. Sen halka halktan biri olarak bir şey anlatamazsın en çok ülkemiz de görülüyor bu. Öğretmeni veya müdür muavinine durumu bildir ve sınıfın kordinasyonu için yapılması gereken sessizliği sağlamalarını iste.

Meslek lisesin de kavga sebebi.

Müdür veya öğretmeni uyarmak gerekiyor. Sen halka halktan biri olarak bir şey anlatamazsın en çok ülkemiz de görülüyor bu. Öğretmeni veya müdür muavinine durumu bildir ve sınıfın kordinasyonu için yapılması gereken sessizliği sağlamalarını iste.
İleteceğim

Merak etme üniversitede de oluyor onlardan. Öğrencilerin yüzüne karşı bi' sus artık Allah'ın cezası denmesine, hatta üstüne öğretmenin sen bir şey sorunca cevap vermeyeceğim demesine rağmen saçma saçma sorular soran birisi var sınıfımda. Hoca 3+5, 8 eder diyor. Bu da utanmadan hocam 5+3 de 8 ediyor değil mi? diyor. Karmaşıklığı bu seviyede olan konularda bile yapıyor.
Arınma gecesini bekliyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı